Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник маленькі змії до чого сняться?

Сонник маленькі змії до чого сняться?

Маленькі змії тлумачення сонника

Пора підвести підсумки певного періоду життя, замислитися над планами і подумати над тим: яким моральним принципам слідувати, — ось до чого можуть наснитися маленькі змії.

Однак це далеко не всі з можливих передбачень. Часом крихітні гадюки, кобри, вужі або пітони попереджають сновидця про те, що він став мішенню для пліткарів, наклепників. За його спиною підступні особистості плетуть інтриги.

За кольором шкіри

Чорні змійки, за сонником, це відображення психологічних проблем сновидця. Ймовірно, він страждає від гнітючої його почуття провини, каяття за якийсь негарний вчинок. Такі думки не дають йому спокою ні вдень, ні вночі. Езотерики теж дотримуються точки зору про те, що чорні рептилії, та ще й у великій кількості, у сновидіннях свідчать про глибоку дисгармонії в душі людини.

У соннику під авторством Н.Гришина описується: до чого сняться маленькі змії білого кольору. Виявляється таке плазун символ дивовижної удачі, фантастично сприятливого збігу обставин, в результаті чого сновидець зуміє без зусиль заробити непогані гроші.

Якщо спите і бачите маленьких зелених змійок, то це символ того, що у вашому житті починається новий етап, який пов’язаний з певними змінами та нововведеннями. Однак зверніть увагу на таку деталь, якщо крихітна зелена змія обвила уві сні тіло сплячого, то в реальності йому щось заважає швидше і рішучіше рухатися до наміченої мети.

Якщо привидевшийся дитинча змії був жовтим, то насторожитеся: за вашою спиною недоброзичливці готують каверзи. Примарилася різнобарвна змійка? Значить, дуже скоро відбудеться важлива подія, яка вплине на подальшу долю сплячої людини.

Звички, поведінку

Звинувачення, підозри та інші нападки з боку оточуючих, ось до чого приснилося, що змійки атакують. А ось якщо у сні ви тільки чуєте зловісне шипіння рептилій, але не бачите їх, то у вас в реальності є якась містична захист, не дозволяє злостивцям нашкодити вам.

В Ісламському соннику є тлумачення, яке буде цікаво чоловікові, який хотів чи став в реальності військовим, а також займається бізнесом. Виявляється безліч крихітних змійок, що зібралися в одному місці, сниться до того, що сплячий зможе стати чудовим командиром або керівником. Крім того це бачення передбачає стрибок вгору по кар’єрних сходах і успіх підприємцям-початківцям.

Ще більш цікаво передбачення Китайського сонника, в якому описана ситуація: змійки заповзли за пазуху тому, хто спить. Такий сон пророкує народження розумного, благородного сина яким батько зможе по праву пишатися.

Людина і рептилія

Міллер вважає, що наступивши ногою на змію в сновидінні, людина наяву повторить колишню свою помилку і згадає прислів’я про знайомих граблях.

У Сучасному поєднаному збірнику тлумачень снів розповідається: до чого сниться багато змійок в руках. Такий сюжет обіцяє перемогу над ворогами, суперниками, але тільки в тому випадку, якщо сновидець буде використовувати тактику привітності, добра.

Розчавили гадючку поки спали? Вам випаде шанс в реальності поставити на місце, покарати аморальну, безпринципну особистість.

Поганою прикметою вважається бачити у сні, що змієня пробрався в будинок. Не виключено, що в оселі сновидця трапиться щось погане, причому саме тоді, коли спляча людина буде відсутній.

Не лякайтеся, якщо в нічних мареннях вам довелося перебиратися вбрід через водойму, і ви помітили змійок. Такий сон ознаки закінчення періоду турбот і тривог, попереду — успішна, щаслива життя.

Ванга, оповідаючи про сон, в якому маленька змія вкусила, пророкує розчарування в якоїсь персони. Саме їй сновидець безмежно вірив, довіряв свої таємниці. Не виключено, що ця обличчя не погребувала навіть вдатися до магічним заклинанням для того, щоб нашкодити тому, хто спить.

Втім, в соннике21 століття, цей сюжет інтерпретується інакше. Крихти змійки вжалили вас у сні? Це пророкує вам зароблене незвичайним шляхом багатство, возмозно спадщину, успадковане після ворогів.

Погляд з боку

У сні ви виявилися стороннім спостерігачем — стежили за дітьми, що грають, як не дивно, з живими змієнятами? Це застереження — серед ваших соратників, товаришів знаходиться ворог. Але хто він? На це питання, ви, на жаль, зумієте відповісти не відразу.

Недобре, коли уві сні ви спокійно дивиться на те, як змійки жалять інших персонажів. У Сучасному поєднаному соннику сказано, що сплячий поведе себе неблагородно, зло критикуючи і ображаючи товаришів, колег. Так, що перш ніж «вжалити» кого-небудь словом гарненько подумайте, і краще залиште свою думку при собі, інакше наживете ворогів.

До чого приснилося, що хтось гине від укусу крихітної змійки? Сонник від А до Я передбачає, що сновидінню буде дуже складно встояти перед лестощами і запобіганням оточуючих. Але в результаті піддавшись на ці вмовляння і прийоми може зробити невірний крок, який понесе великі втрати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: