Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мавпа до чого сниться?

Сонник мавпа до чого сниться?

Мавпа тлумачення сонника

Як свідчать сонники, мавпа, яку довелося побачити у сні, говорить про те, що не варто скидати суперників з рахунків. Навіть тих, яких, здавалося б, побоюватися зовсім не слід. А до чого ще може снитися ця волохата тваринка? Сонник дасть відповідь на це питання.

Укус і агресія

Побачили сон, в якому мавпа вас вкусила? У вашому житті з’явився недруг, пояснює Сучасний сонник, і слід гарненько підготуватися, щоб дати йому гідну відсіч. Ворог вичікує, щоб завдати підлий удар в спину, використовуючи обман і розпускаючи чутки навколо вашої особистості. Одночасно з цим ворог не так вже і сильний, тому впоратися з ним при належній підготовці вдасться без особливих складнощів.

Є у сну, в якому ви стали жертвою мавпячих зубів, і ще одне тлумачення – в реальності хтось затаїв на вас образу або мучиться заздрістю. Він націлився на вашу посаду, а, може бути, і зовсім не бажає бачити вас своїм суперником або конкурентом. Прислухайтеся до поради сонника Езопа і будьте пильні – ворог буде наносити удари нишком за вашою спиною.

Те, до чого сниться укус мавпи, тлумачить та сонник Хассе. На його думку, такий сон говорить про те, що особисте життя сплячого незабаром круто зміниться. Попереду його чекає роман, який виявиться по-справжньому бурхливим – з зрадами, неабияким напруженням відносин і небаченої ревнощами.

Мавпа на руках

Якщо бачите сон, в якому тримайте на руках мавпу, ви людина рідкісного акторського таланту. Ви отримуєте задоволення від гри на публіку і красивих жестів. Ви любите робити враження і вам з успіхом це вдається, каже тлумач. Не закидайте ці здібності, а з кожним днем розвивайте – висока ймовірність, що вони допоможуть влаштуватися в житті.

Годування

Сниться, що годуєте мавпочку? На думку Універсального сонника, побачити подібний сюжет не дуже добре. Своїми діями ви стаєте відкритим перед недругом, разоружая себе. Якщо будете продовжувати в тому ж дусі, цілком можете стати жертвою підступів ворогів, попереджає тлумач.

Колір хутра

Приснилася чорна мавпа? Сон показує темні сторони вашої особистості, ті, які ви ховаєте не тільки від оточуючих, але й, можливо, від самого себе.

Ще кілька думок

Якщо уві сні бачите багато мавп, найімовірніше, ви незадоволені людьми, які вас оточують. З незалежних від вас причин ви змушені спілкуватися з ними, що неабияк дратує. За порадою сонника Гришиній, не дозволяйте цим людям впливати на себе, а ще краще – змініть оточення.

Сниться велика мавпа? У невдачах, які відбуваються з вами, винні виключно ви. Сонник Шереминской радить тримати в узді буйний норов і бути сильніше провокацій, ймовірність зіткнутися з якими дуже висока.

А що з приводу приснився мавпи думає Густав Міллер? На думку цього тлумача, тваринка є символом брехливих, лицемірних, і одержимих хіттю людей. Вам незабаром належить зустрітися з людиною, моральні норми якого будуть вельми далекі від загальноприйнятих. Будьте насторожі, і не дозвольте подібним особистостям завдати вам шкоди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: