Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник намисто до чого сняться?

Сонник намисто до чого сняться?

Намисто тлумачення сонника

Приснилися намисто? Це цікавий, багатозначний символ. Сонник дає кілька передбачень, відмінності між якими цілком зрозуміло. Адже для того, щоб точно дізнатися: до чого сняться намисто, треба згадати деталі бачення, і вид матеріалу з якого вони виготовлені, форму намистин, довжину і колір.

Важливі й емоції, випробувані сновидцем. Наприклад, намисто, яке наче душить власницю, поки вона спить, підказує, що в реальності вона виявилася немов птах у клітці. У неї все є, але не вистачає самостійності і свободи. А може бути і любові.

У сплячої жінки початкова стадія досить серйозного захворювання, ось до чого сниться яскраве, помітне прикраса. Інше тлумачення цього ж сюжету — сновидця не відчуває себе захищеною і впевненою.

Бачити уві сні чудові намисто, представлені в магазині ювелірного відділу, але не купити їх із-за нестачі грошей, зовсім непогано. Цей сюжет, навпаки, обіцяє отримання цінного подарунку наяву.

Того, хто милувався симпатичними намистом на шиї, сонник пророкує вдале завершення проекту або вигідну угоду. Наприклад, купівлю квартири, автомобіля.

З чого зроблені прикраси?

Розкішне життя, повне пригод і задоволень, ось до чого сняться прикраси з самоцвітного каміння, переливаються, блискучих.

Ще більшу удачу і благоденство пророкує сонник того, кого наділено ниткою перлів уві сні. Щасливчик, розвине свій талант, отримає всенародне визнання, зустріне прекрасного супутника життя, виховає чудових, красивих дітей. Іноді перлове кольє сниться напередодні зустрічі з колишньою любов’ю, і тоді ймовірно, що угасшие почуття знову дадуть про себе знати.

До чого ще сняться намисто з перлів? Якщо сплячий перебирав їх — перлину за перлиною, то сонник характеризує його як людину вкрай нерішучого. Головна біда, що роки йдуть, а сплячий ніяк не наважиться створити сім’ю, тому, що звик до вільного, вольготной життя.

Значення кольору

Тлумачення бачення про намисті з білого матеріалу, обіцяє, що сновидіння будуть оточувати люди з чистими помислами та добрими намірами. Іноді цей сон натякає на те, що є якась обличчя, яка таємно становить протекцію тому, хто спить. Всіляко клопочеться за нього у вищих інстанціях, воліючи залишатися інкогніто.

Загострення пристрастей і черговий медовий місяць пророкують того, хто в нічних мареннях помітив червоні намиста. Чорні намистини, зібрані в одну нитку, символізують смуток і роздуми про сенс буття. Але водночас це знак захисту і сили.

Як же визначити, яке з зазначених значень цього сну, підходить саме вам? Сонник радить керуватися власними відчуттями і колірними уподобаннями. Адже багато людей люблять чорний і носять одяг саме цього кольору, вважаючи його особливо елегантним і виграшним.

Іноді намисто бачаться людям, що працюють багато і детально. По асоціації можна уявити, як вони бусинка за бусинкою виконують завдання на виробництві або щось будують, вирощують. Сонник поспішає підбадьорити їх: ваші зусилля не пройдуть дарма. Ви дочекаєтеся гідної винагороди або багатого врожаю.

Сучасний сонник знаходить схожість між намистинами і сльозами, передрікаючи сновидінню сльози. Втім, не лякайтеся, адже плакати можна і від радості, чи порізавши цибулю!

До чого сняться порвані намисто? Тут майже всі збірники тлумачень єдині — це недобра прикмета, предрекающая неприємності, проблеми. Але коли ви навмисно розірвали прикраса, зриваючи його з себе персонажа в сновидінні, то зумієте вирішити найскладніші питання і зробити ривок вперед, залишивши всі біди і нещастя позаду.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: