Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник натільний хрестик до чого сниться?

Сонник натільний хрестик до чого сниться?

Натільний хрестик тлумачення сонника

Кожен сам обирає, у що вірити. І зовсім необов’язково, що натільний хрест носять ті, хто вважає себе справжнім християнином. Але до чого може приснитися цей символ релігії? Відповідь дадуть сонники.

Носити на шиї

На думку сонника Міллера, бачити розп’яття на грудях означає те, що настав час забути минуле і пробачити кривдників.

Побачили, що носите розп’яття на чиюсь шию? В реальності надасте допомогу комусь, кого майже не знаєте. Причому рішення допомогти буде не чиєюсь проханням, а вашою особистою ініціативою.

Під час сну охоплені хвилюванням, і несвідомо теребите в пальцях свій оберіг? Це бачення відображає реальну ситуацію – вас щось сильно гнітить.

Бачите сон, як надягаєте чужий хрест на свою шию? Скоро прийде звістка про недугу, яке охопило близької людини, застерігає сонник Ванги.

Матеріал розп’яття

Купівля або знахідка

Уві сні пощастило знайти золотий натільний хрест? Для незаміжніх такий сюжет віщує швидкий вступ у шлюб. А тим, хто вже встиг обзавестися сім’єю, можна тільки позаздрити – їх любов з честю витримає всі випробування і подолає труднощі.

Приснилося, що купуєте хрест? Це обіцяє прийдешні випробування. Якщо хрест був новий – всі проблеми благополучно вирішаться. Купуєте чужий? Щоб подолати труднощі, доведеться сильно постаратися.

Бачите сон, що розп’яття піднесли в подарунок? Скоро в життя вашу прийде людина, яка виявиться хорошою підтримкою. Не уникайте зустрічей і нових знайомств – цілком імовірно, ви поки не знаєте цієї людини.

Втрата і продаж

Приснилося, що втратили розп’яття, і навіть не намагаєтеся його знайти? Вас чекають хвороби і важкі часи, пророкує Універсальний сонник.

Шукайте у сні втрачений хрест? На шляху до досягнення мети доведеться подолати чимало перешкод. Вдалося його знайти? Впораєтеся своїми силами. А якщо розумієте, що знайти пропажу не вдасться – для подолання труднощів доведеться звернутися за допомогою.

Побачили сон, в якому продаєте хрест разом з ланцюжком? Такий сюжет обіцяє обман і зрада. Будьте пильні і не дозволяйте собі нашкодити.

Різні неприємності

Приснилося, що віддаєте хрестик на переплавку? Ви стоїте на порозі ситуації, в якій можете повести себе не найкращим чином. Страх або невпевненість у себе можуть штовхнути вас на обман і зрада по відношенню до одного або співробітнику.

Уві сні вам дарують зламаний хрест? Гряде велика сварка з одним або близьким родичем, пророкує сонник міс Хассе.

Розп’яття уві сні у вас вкрали? Такий сон обіцяє розлуку з близькою людиною. Хрестик був золотим? Велика ймовірність і розлучення, попереджає сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: