Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник небіжчик плаче до чого сниться?

Сонник небіжчик плаче до чого сниться?

Небіжчик плаче тлумачення сонника

Тлумачення, до чого сниться, ніби померлий роняє сльози, є неоднозначною і залежить, насамперед, від спрямованості обраного сонника, адже у кожного народу є свої прикмети, звичаї та звичаї. Точно так само і ставлення до смерті у них може бути різним. Приміром, у Східних тлумачів смерть зв’язується з благодаттю, у європейських — з трагедією.

Думка Міллера

Сонник Міллера пропонує кілька тлумачень сну, пов’язаних зі смертю. Він пояснює, до чого сниться мертвим живий наяву людина, таким чином:

Рада покійних батьків

Слов’янський сонник розтлумачує, до чого сниться покійна мама. На його думку діти вас сильно засмутять в реальності. А з передрікання Мусульманського сонника покійна мама, льющая сльози уві сні, є захистом від Вищих сил. Побачивши такий сон, ви можете братися за будь-яку справу. Всі перешкоди, що встануть на шляху, зможете подолати.

Покійний батько уві сні є символом, що відображає стан ваших фінансів. Якщо уві сні він ридає в голос, значить, вам слід відмовитися від будь-яких вкладень в повсякденності. Але якщо батько зронив скупу сльозу, то можете сміливо вступати в будь-які авантюри. Китайський сонник вважає, що ви отримаєте відмінні дивіденди.

Загрожує небезпека

Привидівся плачучий брат, давно померлий в дійсності? Придивіться до його поведінки. Якщо плаче і обіймає вас уві сні, то наяву почнуться проблеми зі здоров’ям. У разі, якщо він тікає від вас геть, то все у вас складеться добре.

Приснилася плаче сестра, яка померла наяву? Якщо уві сні вона хапає вас за руки і обіймає, то, на думку сонника Друїдів, всі рішення в житті ви повинні приймати самостійно.

Більшість тлумачів пояснюють, до чого сниться даний епізод, таким чином: тому, хто спить визначена довге і щасливе життя. Однак велике значення для передбачення мають деталі побаченого сюжету. Приміром, якщо помер живий наяву друг, а ви побачили в сні, як він плаче, то, швидше за все, у реальному житті ви посваритеся. При цьому причиною сварки стане ваш надмірний егоїзм.

Якщо ж нині здорова бабуся померла уві сні, сама плаче і при цьому забороняє її оплакувати, то насправді їй дуже не вистачає вашої турботи. А якщо бабуся лежить у труні і по її щоках котяться сльози, значить, ви завдали їй сильну образу.

Протистояти інтригам

Якщо уві сні вам сниться, ніби небіжчик плаче, а ви його не бачите, значить, наяву вам слід бути обережним. Циганський тлумач впевнений, що чути в сні схлипи мерця, це символ підступів та інтриг з боку ваших недоброзичливців. Щоб не потрапити в розставлену пастку, вам слід на якийсь час зачаїтися і менше спілкуватися з оточуючими вас людьми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: