Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник небо до чого сниться?

Сонник небо до чого сниться?

Небо тлумачення сонника

Тлумачення, до чого сниться небо, буде залежати від того, яким ви побачили його в своєму сні. Ясне, без натяку на грозу, інтерпретується сониками як добрий знак. А ось якщо привиділася затягнута хмарами небесна твердь, слід приготуватися до важких часів – на шляху до мети зустрінеться безліч перешкод, а надіям не судилося збутися.

Небесні жителі

Молодому хлопцю, який побачив у сні орла, в реальності доведеться докласти багато зусиль – лише в цьому випадку можна розраховувати на успіх. Сучасний сонник радить якомога уважніше придивитися до птиці – це обіцяє майбутній успіх.

Приснилися білосніжні птахи? Вас скоро порадують приємними новинами. А ось якщо побачили того ж відтінку лелек, насторожитеся – недоброзичливці виношують підступні плани і готуються ось-ось втілити їх у життя.

Летить клин журавлів обіцяє вірність чоловіка на довгі роки, а будь-яка пташина зграя символізує процвітання. Сміливо беріться за будь-яку справу, радить сонник Міллера, ви блискуче з ним впораєтеся.

Місяць та зірки

Приснилося, як спостерігаєте за падаючими зірками? Не поспішайте загадувати бажання – у сні цей сюжет говорить про швидкі розчарування, а сонник Ванги і зовсім передвіщає виникнення хвороби.

Дивіться на небо і бачите два Місяця – ви не маєте чітких цілей і втратили те, на що можна спертися. А дві планети на місці Лун обіцяють успішне вирішення поточних труднощів, потрібно лише докласти трохи зусиль.

На думку сонника Міллера, чисте зоряне небо, побачене уві сні, обіцяє виконання всього задуманого.

Ніна Шереминская це ж бачення інтерпретує як приємне проведення часу в колі друзів, нові зустрічі та цікаві знайомства. А якщо вам приснилося сузір’я, в реальності знайдете вихід з важкою ситуації.

Повітряний транспорт

Літак, який довелося побачити у сні, говорить про те, що життя скоро круто зміниться. Їх було декілька? Готуйтеся до небаченої удачі. На думку Універсального сонника, ваші хоробрість і незвичайний розум допоможуть на шляху до досягнення мети. Успіх обіцяє і привидевшийся вертоліт. Ракети обіцяють безхмарне сімейне життя, а таке незвичайне явище, як корабель прибульців, і в реальності обіцяє здивування. Цілком можливо, ви зустрінете людину, з якою не бачилися довгі роки.

Як свідчить сонник Гришиній, військова авіація є символом боротьби, в яку доведеться вступити, захищаючи своє здоров’я, близьких чи кар’єру.

Яким було небо?

Приснилося темне передгрозове небо, готове ось-ось вибухнути стихією? Будьте обережні, в реальності цілком може підстерігати небезпека. За порадою сонника Міллера, не намагайтеся впоратися зі складною ситуацією самостійно – попросіть допомоги, інакше великий ризик зазнати поразки. Пам’ятайте, що іноді вагому допомогу може надати і вчасно даний розумну пораду.

Побачили уві сні небо чисте і ясне? Бажання здійсняться, а щастя стане вашим супутником на довгий час. Небо ж сіре і затягнуте хмарами обіцяє неприємності і душевний дискомфорт.

Що означає сон, у якому довелось побачити небеса незвичайного червоного кольору? У зрілому віці ви відчуєте всі відтінки яскравою, великої любові.

Поширені тлумачення

Під час сну спостерігаєте каменепад? В реальності будете відчувати матеріальні труднощі. З неба падають риби? Висока ймовірність появи дитини. А ось ангели, побачені в сні, обіцяють серйозні проблеми зі здоров’ям.

А що означають яскраві повітряні кульки? Життя наповниться чимось новим. Веселка обіцяє радісні і приємні моменти, а сходи, спрямована в небесну вись, що виконає всі бажання.

Побачена уві сні вогонь або розп’яття говорять про те, що за всі помилки доведеться платити. Так свідчить Сучасний сонник. Ці символи можуть пророкувати і втрати в житті людини.

Приснився яскравий святковий салют? Незабаром опинитеся на гучному святі.

А ось якщо уві сні почули вибух, а потім з неба посипався попіл – готуйтеся до тяжких змін. Те ж значення, на думку сонника Мандрівника, обіцяють і падаючі з неба каміння.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: