Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник невістка до чого сниться?

Сонник невістка до чого сниться?

Невістка тлумачення сонника

Дружина сина, наведена в сім’ю, викликає чималий інтерес, так і дещицю ревнощів. До чого вона може приснитися батькам чоловіка? А що з подібного сну може винести сама спляча? Сонники дають найрізноманітніші тлумачення.

Що посієш, те й пожнеш

На думку сонників, для кожного з членів сім’ї побачений сон буде нести різне значення.

Також тлумачення сну буде залежати і від випробовуваних емоцій. Вони так і били через край? У реальному житті станеться щось, здатне викликати таку ж бурхливу реакцію.

Батькам нареченого невістка, побачена в сні, може нести як радість, так і смуток. Якщо матері привиділося, що названа дочка втекла, попереду її чекають сварки і негаразди. Свекор ж перейде на іншу роботу, де від його відповідальності буде залежати багато чого. Ну а якщо йому приснилося, як він обіймає невістку, в реальності цілком ймовірно отримання прибутку.

Тлумачення сонника Міллера

До чого батькам сниться колишня дружина сина? Якщо молоді були у сварці, то не за порогом нова весілля. Бачити її неохайною і залитою сльозами – наяву очікують перешкоди. Уві сні хтось помер? Немає ні найменших шансів на те, що відносини сина повернутися в колишнє русло. Але якщо смерть принесла печаль і смуток, значить, ймовірність цього не так вже й мала.

Тлумачення для зовиць

До чого сниться невістка братам і сестрам чоловіка? На думку сонника, подібний сон попереджає про зраду.

Сонник Хассе дотримується іншої думки. Він подібне бачення пояснює як швидке здивування або прояв ревнощів. За порадою тлумача, постарайтеся не вплутуватися в сумнівні авантюри і не піддаватися зайвим спокусам – вони можуть дорого вам обійтися. Приснилося, що брат б’є дружину? Зрада може прийти у ваш будинок.

Старші покоління

Якщо літні люди бачать сон, в якому невістка знаходиться в положенні, в реальності їх чекають переживання власних онуків чи правнуків. А якщо невістка бачить вагітної себе, це означає, що її життя благополучна і сповнена хороших моментів.

Якщо приснився такий сон, слід згадати власні відчуття. Вагітність приносила радість? Наяву можливе отримання грошового прибутку. Якщо ж майбутня дитина небажаний, в реальності очікуйте тривог та прикрощів.

До чого може приснитися народження хворої дитини? Хтось всадить вам ніж у спину, попереджають тлумачі.

В чужій сім’ї

Велике значення має і поведінка батьків чоловіка. До чого може приснитися, що ви робите ретельне прибирання у них на очах, так, до того ж, у всьому намагаєтеся догодити? На думку сонників, вас щось засмутить в реальності.

Уві сні не пощастило посваритися зі свекрухою? Наяву чекайте великих неприємностей. Ведете спокійну бесіду? Сімейне життя буде вдалою і щасливою.

Приснилося, що свекор цілує невістку, але свекруха це жодним чином не засмучує? У вашому сімейному житті все гладко, пояснює сонник, багато можуть тільки позаздрити. А сон, в якому свекор просто чмокає в щоку, несе інше тлумачення – невістка відчуває, що чимось зобов’язана йому й думає, як найкраще виявити вдячність.

Уві сні невістці бачиться, що вона танцює голою перед батьками чоловіка? Якщо їй при цьому жахливо соромно, наяву вдарить великий скандал. Вона танцювала в вінчальному вбранні? Скоро з’явиться привід для смутку. Але якщо при цьому невістка відчувала себе красивою, життя відкриє нові перспективи. На голові танцюючою був хустку? В реальності варто чекати важливих новин.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: