Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник незнайома жінка до чого сниться?

Сонник незнайома жінка до чого сниться?

Незнайома жінка тлумачення сонника

Незнайома жінка у нічних снах символізується з невідомістю. До чого вона сниться і що готує для вас особисто? Чи варто очікувати сюрпризів, а якщо так – наскільки приємних? Сонник допоможе розібратися в питанні залежно від деталей сну і нинішніх обставин.

Випадкова зустріч

Досить цікаво це бачення трактує сонник Лоффа, розглядаючи незнайому жінку в нічних мареннях як одну з сторін особистості людини. Причому це відноситься не тільки до жінок. Пам’ятайте, що і в кожного представника сильної статі закладена дещиця жіночого початку.

Пояснюючи подібний сон, Девід Лофф говорить про можливість подивитись на себе зі сторони, а також розібратися у своїх страхах. Незнайомка уві сні буде виглядати так, яким сплячий хотів би бачити себе в очах інших людей. Придивіться до жінки уважніше – так ви зможете розгледіти в собі те, що в реальності ніяк не вдавалося.

На думку Міллера, вам незабаром доведеться зіткнутися з почуттями, яких не випробовували раніше. Чим привабливіший була незнайомка з вашого сну, тим радісніше виявляться майбутні зміни.

Але якщо вона була негарна, вам слід підготуватися до різних неприємностей. Будьте обережніше – уникайте поганих компаній і намагайтеся не вплутуватися в сумнівні авантюри.

До чого сниться незнайома жінка, обряженная в чорний траурний наряд? Остерігайтеся ворогів. Вони задумали щось погане і готові втілити свій план в життя.

Різні події

Мусульманський сонник досить однозначно трактує незнайомку уві сні як сплячого ворога, про існування якого він навіть не підозрює. Але, якщо побачили темношкіру дівчину, попереду вас чекають радісні зміни і приємні події.

Є у Східного сонника і тлумачення бачення, в якому незнайома жінка перетворюється на старезну бабусю. Життя сплячого зміниться на краще, і матеріальний питання вже не стоятиме так гостро.

До чого може приснитися веселощі з незнайомкою? Згідно Психоаналитическому толкователю, так у сплячого проявляються фантазії про близьких стосунках з іншою дівчиною.

Під час сну довелося побитися з незнайомою жінкою? Вас запросять у проект, який виявиться дуже ризикованим. Сваритеся з нею? Ваші таємні задуми вийдуть на поверхню. Незнайомка була в люті? В реальності вас незаслужено скривдять. Якщо ж вона гірко плакала, ви отримаєте допомогу з тієї сторони, на яку навіть не розраховували.

До чого сниться незнайома жінка, яка прийшла у ваш будинок? Наяву настають обставини, які зажадають від вас миттєвої реакції і чималих зусиль.

Незнайомка страждала від голоду? Сплячий мріє про щось небезпечне і недозволеному. Побачили її в нічній сорочці? Шлюб буде нещасливим і, швидше за все, не триватиме довго.

Майбутня мати

Приснилася незнайома жінка в положенні? Остерігайтеся пліток за вашою спиною, а також змов недоброзичливців. Будьте напоготові, і не дозвольте зганьбити своє добре ім’я.

На думку сонника Фрейда, все, що пов’язане з вагітністю в снах, символізує мрії сплячого про дітей. Мусульманський ж тлумач подібне бачення пояснює швидкими новинами, які принесуть чимало радості.

Сонник Ніни Гришиній незнайому вагітну жінку трактує як швидкі зміни в житті людини. Вони принесуть тільки радість, до того ж, ви чекали їх довгий час.

Незнайомка у вашому сні проявляє неабияку турботу до немовляти? Ваша сутність наповнена внутрішньою силою, каже сонник Гришиній.

До чого сниться жінка з дитиною на руках, готова ось-ось дати йому груди? Ви відчуваєте сильну любов, і ваше почуття щиріше. Воно може бути спрямоване як на людство в цілому, так і на конкретну особистість.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: