Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник нитки до чого сняться?

Сонник нитки до чого сняться?

Нитки тлумачення сонника

Все, що так чи інакше пов’язане уві сні з нитками, говорить про брехню, зраду і обман. Але це тлумачення не єдине. Щоб найбільш точно зрозуміти, що подібне сновидіння обіцяє особисто вам, постарайтеся згадати деякі його деталі. Наприклад, колір ниток і якість матеріалу.

Чорне чи біле?

Якщо під час сну довелося шити з темної тканини білими нитками, реальність піднесе різного роду непорозуміння. На думку Сучасного тлумача, станеться щось, що неабияк здивує і змусить відчувати себе ніяково. Не надавайте цьому надмірне значення, а постарайтеся віднести до події з часткою гумору.

Як свідчить Універсальний сонник, нитки білого кольору обіцяють смуток, тугу і сумніви. Якщо не впевнені в правильності вибору, зверніться за допомогою до друзів і близьким людям. Прислухайтеся до того, що вони скажуть – ці слова виявляться ключем до вирішення проблеми.

Приснилися нитки чорного кольору? Велика ймовірність, що здоров’я похитнеться. А, на думку сонника Езопа, недруги за вашою спиною задумали недобре і готові ось-ось привести план у виконання. Будьте гранично уважні і обережні, радить цей тлумач, інакше великий ризик потрапити в неприємну ситуацію, вийти з якої вдасться далеко не відразу.

Палітра відтінків

За версією Жіночого сонника, в’язати уві сні з різнокольорових ниток говорить про те, що предмет вашого інтересу відчуває симпатію у відповідь. Можливо, незабаром вас запросять на побачення або порадують несподіваним подарунком.

Кольорові нитки можуть означати і надію, проблиски якої давно не давали про себе знати. В житті не все гладко, але ви вірите, що так звана «чорна смуга» скоро підійде до кінця. Не пропустіть шанс, який незабаром надасть доля. Тільки тоді вам вдасться змінити поточну ситуацію. Причому чим яскравіше у сні були нитки, тим сильніше шанс на успіх.

Нитки яскравого червоного кольору найчастіше пов’язані з любовними відносинами. Побачили сон, у якому щось сшиваете нитками подібного відтінку? Вам можна позаздрити. Ваша зв’язок з другою половинкою дивно міцна – заздрісникам буде не так-то просто розірвати її.

Нитки, які довелося побачити уві сні, були рожевими? На думку сонника, ви – натура надто романтична.

А що обіцяють нитки протилежної синього відтінку? Вас чекає поїздка, яка затягнеться дуже надовго. Може бути, це буде службове відрядження. Ви не скоро повернетеся в рідні місця. Значення сну лише посилиться, якщо під час сну ви намагалися розплутати нитки.

Ще кілька тлумачень

Купили у сні клубок ниток? Цей сон також обіцяє подорож. За порадою сонника Езопа, уважніше подивіться на цей клубок. Чим більшим він буде, тим далі закине від рідного дому. Є й ще одне тлумачення того, до чого сниться купувати нитки – швидка хвороба.

Крім ниток, побачили ще й голки? Знак це несе досить негативне забарвлення. Сонник натякає – у реальному житті ви намагаєтеся влізти в те, що вас не стосується. Якщо не змінити тактику, можна опинитися в серйозні неприємності.

На думку сонника Ніни Гришиній, витягувати нитки з рота іншої людини говорить про те, що незабаром чекають розмови по душам. Може бути, в якості співрозмовника виступить близький друг або родич. Не намагайтеся відкрутитися від майбутньої бесіди – вона допоможе уникнути багатьох неприємних моментів і краще зрозуміти дорогих вам людей.

А до чого може приснитися розпускати вовняні нитки? Ви можете стати жертвою фізичної розправи. Висока ймовірність, що вам завдадуть не тільки моральну, але й тілесну травму. А Універсальний тлумач вважає, що змотувати їх в моток означає майбутню хвороба.

Є своє тлумачення і у сонника Міллера. Якщо уві сні ви намагаєтеся знайти нитку, і вам це вдалося – проблеми благополучно вирішаться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: