Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник нижня білизна до чого сниться?

Сонник нижня білизна до чого сниться?

Нижня білизна тлумачення сонника

Існує величезна кількість тлумачень того, до чого сниться нижня білизна. Якщо побачили в сні напівроздягненого людини, остерігайтеся неприємностей. Може бути, це бачення натякає на ваші таємні бажання. З іншого ж боку, будь-який елемент гардеробу тлумачиться сониками як позитивний символ. Тому, щоб розібратися, а що ж подібний сюжет обіцяє особисто вам, постарайтеся як можна точніше згадати наснилося.

Щастя і достаток

Якщо бачите сон, що ви володарка величезної кількості жіночої білизни, тлумач мадам Хассе обіцяє достаток і матеріальне благополуччя.

Приснилося, що вибираєте нижню білизну, а продавець намагається допомогти з вибором? За порадою сонника, покладайтеся, в першу чергу, на своє чуття, а вже потім прислухайтеся до громадської думки.

Якщо під час сну вибирати білизну довелося дуже довго, але результат вас повністю влаштував, предмет симпатії проявить відповідну взаємність на ваші почуття.

А ось якщо намагаєтеся вибрати білизну, але нічого із запропонованого не влаштовує, на думку тлумача Лонго, ви дуже стурбовані власною репутацією.

По магазинах

Під час сну купувати майки трусики трапляється тим, чиї минулі відносини відродяться з новою пристрастю. Так свідчить Східний сонник.

Але є і ще пояснення того, до чого сниться купувати спіднє. Для чоловіка такий сон обіцяє заповітне «так» від обраниці, а жінці – отримати найголовніше в її житті пропозицію.

Сниться, що купуєте стягуюча білизна? На думку Англійського сонника, що найближчим часом ви можете розраховувати тільки на власні сили.

А якщо купуєте тонкі мереживні трусики, наяву сумніваєтеся у вірності другої половинки. Але не варто переживати, ці сумніви марні.

Різноманітність кольорів

Пояснюючи, до чого сниться предмет особистого гардеробу, тлумач радить придивитися до його відтінку.

Білий колір говорить про відкритість, яка часто межує з довірливістю. Якщо наснилося білизну цього відтінку, будьте обережніше з кожним зустрічним. Але є у цього відтінку і ще одне значення – він обіцяє приємні зміни в особистому житті.

Приснилося білизна чорного кольору? Вам слід бути рішучіше, ваша невпевненість викликає жалість і розчаровує людей.

А ось яскраві трусики червоного відтінку обіцяють бурхливий роман.

З голочки

Сон, у якому ви бачите нові трусики або інші предмети інтимного гардеробу, закликає цінувати ті відносини, що маєте, і не намагатися їх замінити. Це рада Старовинного сонника.

Трохи інше тлумачення того, до чого дівчині сниться нову білизну, дає Загальний сонник. Він говорить про те, що власні честолюбні наміри здійснити надзвичайно складно, а то й зовсім не вдасться.

Приснилося шовкове мереживну білизну? Готуйтесь до весілля, вам ось-ось зроблять заповітне пропозицію.

Примірка

Сонник Медеи говорить – приміряти еротична нижня білизна говорить про появу на горизонті суперниці. Але якщо спляча бачить себе стрункою і красивою, впоратися з розлучницею виявиться досить просто.

Під час сну довелося приміряти чужу білизну? Скоро дізнаєтеся чужий секрет. Але пам’ятайте, радить сонник Мандрівника, не про всіх речах вам хочеться дізнатися.

Уві сні застали себе за приміркою власних трусиків, але ось невдача – вони вам малі? Можливо, ви занадто інфантильні, вважає Психоаналітичний сонник.

Якщо жінка бачить сон про те, що хоче змінити бюстгальтер, наяву їй не так-то просто зробити вибір з великої кількості залицяльників.

Вам казково пощастило, якщо у сні надягаєте на себе білизну справді вишукане, обіцяє сонник. Але чи зможете грамотно розпорядитися отриманим шансом, залежить тільки від вас.

Пояснення того, до чого сниться знімати бюстгальтер є в толкователе Двадцять першого століття. Спляча доставить рідним і близьким чимало прикростей.

Безлад

А до чого сниться пом’ята і брудне спіднє? Такий сон може обіцяти різного роду клопоти і неприємності.

Бачите на нижній білизні плями крові? Сонник вважає, що вам можна позаздрити. Обранець любить вас щиро і всією душею.

В подарунок

Досить забавно трактується сон, в якому жінці дарують предмет інтимного чоловічого гардероба. На думку Французького сонника, спляча ризикує потрапити в дуже незручне і важке в моральному плані положення.

Під час сну ви отримали в подарунок підв’язки для панчох? Вони є символом забороненого плоду і таємних шанувальників.

На думку сонника Фрейда, якщо уві сні жінка дарує білизна чоловікові, вона надзвичайно стурбована думкою конкретної людини про власну персону. Для представника сильної статі подібний сон роз’яснюється точно також.

Від маківки до п’ят

Приснився повний комплект нижньої білизни? Сон говорить про те, що ви людина грунтовний і у всьому прагнете до стабільності.

До чого сниться купувати подібний комплект? Наяву ви виношуєте грандіозні плани.

Тлумачення Міллера

Якщо під час сну перете сподні і задоволені результатом, вас очікує битва, в якій пощастить здобути перемогу. Але якщо сниться, що крадете чиїсь речі, перемога буде заслугою іншої людини.

Неприємні моменти

Сниться, що стоїте перед натовпом в одному лише нижній білизні? Наяву боїтеся прийняти невірне рішення у питанні, що для вас дуже важливий.

Вирушили в подібному вигляді в гості? Господарі будинку, куди вас запросили, вселяють вам невпевненість.

До чого може снитися, якщо ви розгулюєте по вулиці в трусиках і бюстгальтері? Незабаром десь крупно помилитеся.

Майбутній чоловік бачить, як крізь вінчальну сукню нареченої просвічує спідня білизна? Обраниця щось приховує, застерігає тлумач.

Дуже гарний сон, в якому ви опинилися напівголим на якусь важливу подію. Бачення це обіцяє легке розв’язання проблем на роботі.

Під час сну насолоджуєтеся тим, що на вас тільки нижню білизну, а ви самі – посеред натовпу? Ви, на думку сонника, людина сміливий і дуже кмітливий.

Не забувайте про обережність

За порадою Сімейного тлумача якийсь час остерігайтеся різного роду провокацій, якщо уві сні побачили незнайомця в негліже.

Під час сну представник сильної статі бачить не надто вродливу жінку в одній лише комбінації? Його авторитет може сильно впасти.

А що означає сон, в якому бачите напіводягнену другу половинку? Це нагадування про те, що заборонене – завжди бажанішим.

Чоловік же в домашніх сімейних трусах обіцяє сплячої цікаву і вигідну пропозицію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: