Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник нова машина до чого сниться?

Сонник нова машина до чого сниться?

Нова машина тлумачення сонника

Покупка нової машини в реальному житті приносить тільки радість. А що означає такий сон? Він також обіцяє безліч дивних і чудових подій. Сонник розповість, до чого сниться нова машина. Від вас же потрібно якомога точніше пригадати деталі побаченого.

Тлумачення Міллера

Побачили уві сні безліч нових автомобілів? В реальності вам запропонують стати учасником дуже цікавого й вигідного підприємства. Але якщо довелося побачити пожежну машину, будьте обережніше. Вона є символом небезпеки, що насувається. Якщо таке наснилося зовсім юної дівчини, наяву їй доведеться брати участь у справі, з-за якого її репутація сильно постраждає.

Якою була машина?

Тлумачення сонника буде залежати, в першу чергу, від того, якою була ваша нова машина. Не менш важливою деталлю є і ваше в ньому участь.

Ви сиділи за кермом? Були пасажиром? Або зовсім спостерігали зі сторони?

Ось найбільш поширені тлумачення подібних сюжетів.

Світла і темна

Велике значення для сонника має і колір приснився машини.

До чого може снитися авто білосніжного відтінку? У вашому житті скоро настане ясний, світлий період. Приснилося, що вам зробили такий подарунок? Життя піде так, як було заплановано вами, обіцяє Сучасний сонник. А ось якщо під час сну білу машину викрали з-під вашого носа, в реальності доведеться проявити підвищену пильність, щоб задумані плани здійснилися.

Уві сні опинилися за кермом авто чорного кольору? Значення Місячного сонника надто буквально – вам доведеться кудись їхати в темряві.

Пощастило купити машину чорного відтінку? Велика ймовірність отримання нової роботи. Пропозиція виявиться дуже цікавим і вигідним, але розташовуватися ваш новий офіс буде в іншому місті чи навіть країні. Приступити до виконання нових обов’язків вас попросять негайно, для чого доведеться відправитися туди в нічний час доби.

До чого сниться багато чорних машин? Задумане здійсниться, але не так швидко, як вам хотілося б.

Будьте пильні!

Спить, у якого уві сні викрали автомобіль, сонник радить – якщо хочете чогось досягти в житті, пора брати ситуацію в свої руки. Викрали автомобіль «щойно з конвеєра», та до того ж, чорний, як ніч? Будьте обережні, вирушаючи в дорогу – вона виявиться не найпростішою. Є у чорної машини і ще одне тлумачення – вона обіцяє нездійсненні надії.

До чого може снитися, що викрали червоний автомобіль? Ваш шлюб в небезпеці, попереджає тлумач. Викрадена машина була подарунком чоловіка або дружини? Велика ймовірність розлучення, свідчить Східний сонник.

Кар’єрний ріст

Бачите сон, в якому купуєте новий автомобіль? Подібне бачення обіцяє підвищення на службі. Значення сну буде тим сильніше, чим дорожче і розкішнішим виявилося куплене авто. Так говорить сонник Лоффа.

Перед тим, як купити машину, опинилися передбачливі і вирушили на пробний заїзд? Сон говорить про те, що реальність незабаром принесе зміни, і ви до них повністю готові.

А до чого сниться, якщо ви ніяк не можете вирішити, який автомобіль купити? Ви зовсім не впевнені, що вам по силам посаду, яку ви мрієте зайняти. Приснилося, що ви пересилили себе і зробили покупку? Якщо ви задоволені придбанням, значить, і наяву слід відкинути сумніви і сміливо йти назустріч до мети.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: