Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник нові черевики до чого сняться?

Сонник нові черевики до чого сняться?

Нові черевики тлумачення сонника

Приснилися нові черевики? Вас ось-ось затягне у вир почуттів – побачення, романтичні знайомства, доленосні зустрічі… А тим, хто вже уклали шлюб, подібний сюжет обіцяє безліч залицяльників. Може трапитися і так, що на вас звалиться турботи щодо ваших дітей. Але вони не засмутять, а навіть приємні. У будь-якому випадку, для того, щоб точно зрозуміти, до чого сняться нові черевики, слід згадати подробиці побаченого.

Тлумачення сонника Міллера

Сон, у якому ви побачили себе в нових черевиках, найчастіше обіцяє любовні пригоди – флірт, нові знайомства. Тлумачення сну посилиться, якщо побачена взуття була темних відтінків – чорного або коричневого. До того ж, ці кольори обіцяють приємні зміни не тільки на особистому фронті, але і в фінансовому плані.

До чого сниться примірка і придбання того або іншого типу взуття в подробицях розповідає Густав Міллер.

Будьте обережні

Якщо бачите сон, в якому куплене взуття майже відразу ж порвалася, проявіть максимальну пильність. На думку сонника, у вашому оточенні зачаїлися люди здатні на зраду, але і на злий умисел.

За порадою сонника Ванги, жінці, уві сні купила браковане взуття, слід уважніше придивитися до свого кавалера. Цілком можливо, він бажає лише нажитися за ваш рахунок. Схожим чином тлумачиться сновидіння, в якому черевики виявилися малі або великі – в цьому випадку людина, що опинилася поруч з вами, бреше і бреше.

Пориньте у романтику

До чого можуть снитися красиві черевики червоного відтінку? Якщо ви приміряєте їх, стоячи навпроти дзеркала, вас чекає пристрасний роман, який закінчився весіллям. Шлюб цей, на думку сонника, виявиться дуже вдалим. Таке наснилося тієї, що вже зв’язала себе узами сім’ї? Її чекають приємні клопоти, пов’язані з будинком – зміна місця проживання, нова обстановка, до всього цього сниться купівля красивого взуття.

Якщо жінці сниться, що вона купує черевики від відомої фірми, у неї немає відбою від шанувальників. Їх наполеглива увага буде помітно навіть неозброєним оком, якщо приснилося, що туфлі були в тон плаття або пальто.

Пристрасті розпалюються

Уві сні отримуєте компліменти з приводу нових туфель? Навколо вас плетуть інтриги, причому люди дуже близькі. Їм не дають спокою ваші успіхи, тому відносини розриваються, так толком і не розпочавшись. Тлумачення сну стане ще більш негативним, якщо під час сну ваші туфлі приміряли інші люди.

Те, до чого сниться взуття, пояснює та сонник Нострадамуса. На його думку, якщо уві сні вам довелося блукати в чобітках на босу ногу, наяву слід проявити розсудливість і передбачливість. Піддавшись спокусі нових захоплень, ви цілком можете забути про те, що для вас по-справжньому важливо.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: