Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник нові чоботи до чого сняться?

Сонник нові чоботи до чого сняться?

Нові чоботи тлумачення сонника

На думку більшості тлумачів, зі сну нові чоботи обіцяють відмінний старт до всього задуманого. Але, щоб точно зрозуміти, до чого сняться нові чоботи, спробуйте згадати, якими саме вони були. З якого матеріалу були зроблені? Ви їх купили або отримали в подарунок?

Тлумачення сонника Міллера

Як свідчить цей відомий тлумач, нові чоботи уві сні обіцяють швидкі життєві зміни. Причому в кращу сторону, обнадіює сонник.

До чого сняться чоботи вище коліна? Незабаром вас підвищать у посаді або змініть роботу на більш престижну і високооплачувану. А якщо бачите, як приміряєте зручні шкіряні чоботи, в реальності очікуйте істотного поліпшення матеріального становища.

Матеріал чобітків

Якщо хочете розтлумачити сон як можна більш точно, постарайтеся згадати – а з якого матеріалу чоботи вам пригрезились?

Білий – колір проблем

Для чоловіків цей відтінок обіцяє складності в сімейних відносинах. А ось на сновидінні жінок слід зупинитися докладніше.

На думку Сучасного сонника, якщо спляча ніяк не могла зважитися на покупку білих чобіт, це говорить про його невпевненість в собі. А якщо вона побачила сон, в якому купила взуття, навіть не приміряючи, в реальності зустріне чоловіка цікавого, але, на жаль, невільного.

Колір куплених чобіт був молочно – білим? На думку сонника, ви не розповідаєте друзям всієї правди про себе, але лише тому, що не хочете перекладати на них свої труднощі.

Чорний обіцяє успіх

До чого може приснитися купити чоботи чорного кольору? На думку більшості сонників, вас чекає удача в професійній сфері.

А що значить бачення, в якому ви купили чоботи на високих підборах? Як свідчить сонник Лонго, ви чимало заробляєте, але і витрачаєте теж багато. Постарайтеся стежити за своїм бюджетом.

Червоний пов’язаний з емоціями

Приснилося, що купили чоботи червоного кольору? Як свідчить сонник Хассе, ви людина з завищеними амбіціями.

Чимале значення того, до чого сняться червоні чоботи, грає і те, для чого ви їх купували.

Побачили сон, в якому купили подібну взуття для того, щоб ходити на службу або сидіти в офісі? Якщо у ваших мріях колеги заздрили обновці, наяву ситуація з точністю до навпаки – ви самі не виділяєтеся на тлі співробітниць, і подібна ситуація пригнічує.

Червоні чобітки були куплені для прогулянки? Вам не вистачає гостроти в житті, і ви всією душею прагнете її урізноманітнити, пояснює тлумач.

Що значить сон, в якому вам довелося надіти гумові чоботи бордового кольору? Намагайтеся триматися осторонь від сумнівних справ – розплата за них може виявитися занадто високою.

Інші відтінки

Якщо приснилося, що міряєте або бачите на ком-то чоботи коричневого кольору, наяву ви сильно чимось стурбовані. Але не варто переживати, обнадіює Циганський сонник, хвилювання марні.

Уві сні на подрузі розгледіли один в один як у вас сині чоботи? Цілком можливо, вам не розповідають всієї правди. Але якщо побачили сон, в якому приміряєте чобітки такого кольору, в реальності будете охоплені радістю.

Що значить сон, у якому на магазинних полицях бачите безліч чобіт жовтого кольору? Східний сонник таке бачення пояснює швидкої радістю і щастям. Уві сні пощастило приміряти сонячну взуття? Все задумане з легкістю реалізується.

А до чого сниться, якщо на ваших ногах надіті чобітки рожевого кольору? В реальності доведеться ухвалити рішення, яке вплине на вашу особисту життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: