Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник нові туфлі до чого сняться?

Сонник нові туфлі до чого сняться?

Нові туфлі тлумачення сонника

До чого сняться нові туфлі? На думку більшості сонників, такий сон говорить про можливості людини, його потенціал і те, як він повинен пройти своє життя. Але, щоб зрозуміти сон до найдрібніших подробиць, важливо згадати якомога більше побаченого. Туфлі були на підборах чи без? Нові чи старі? Вони вам подобалися, або, навпаки, викликали огиду?

Тлумачення Міллера

На думку цього відомого психолога, якщо уві сні вам довелося купувати чоловічі туфлі, незабаром відправитеся в поїздку. Зверніть увагу на їх колір. Він був темним? Значить, і в подорож належить відбувати в темний час доби. Ну а якщо приснилися туфлі світлих відтінків, від’їзд відбудеться вдень.

У нічних мареннях були надзвичайно задоволені покупкою? На думку сонника, ви опинитеся в потрібному місці в потрібний час, і знайдете те, до чого так прагнули.

Приміряння взуття

До чого може приснитися таке бачення – ви приміряєте нове взуття? Багато сонники готові відповісти на це питання, але кожен з них – по-своєму.

На думку Східного сонника, якщо дівчина приміряє нові туфлі, які ідеально підходять в тон її поряд, в реальності вона виявиться обдуреною. Тлумачення Мандрівника куди більш позитивно – якщо побачили сон, в якому приміряєте або розгулює в красивих нових туфельках, наяву з’явиться можливість поправити грошове становище.

А що з приводу нового взуття каже сонник Лоффа? На його думку, якщо туфлі вам подарували, але вони виявилися великі, в реальності ваші ідеали сильно розходяться з дійсним станом справ.

Покупка туфель

До чого сниться бачення, в якому вам довелося купувати туфлі? Цей сон тлумачиться дуже просто – і в реальному житті ви придбаєте щось цінне. Зовсім не обов’язково придбання буде мати матеріальну сторону – отримання досвіду теж саме по собі цінність.

Приснилося, що купуєте дорогу елітну взуття? Цілком можливо, вас не влаштовує ваша поточна сходинка на соціальній драбині, і ви всіма силами намагаєтеся це змінити.

А якщо побачили і зовсім дивний сон – на купівлю туфель не вистачило грошей, і ви зважилися на крадіжку, наяву вам раптом пощастить, що допоможе вирішити більшість поточних завдань.

До чого може снитися, якщо ви купили або отримали в подарунок лакові туфельки? Якщо після примірки зрозуміли, що вони малі – в реальності ви не бажаєте боротися з труднощами, вважаючи за краще плисти за течією. Така думка Євгена Цвєткова.

Згадайте відтінок

Важливу роль в тому, до чого сняться нові туфлі, грає і колір привидевшейся взуття.

Уві сні одягали строгі класичні човники? На думку сонників, ви – людина спокійна і не поривчастий, і, в суперечці з опонентом, швидше за все, відійти в сторону. Приснилося, що надягаєте чоботи суцільно в дірках, а то і зовсім – сіткові? Задумайтеся – поки ви насолоджуєтеся безтурботним життям, час іде безповоротно.

Жінка побачила сон, в якому приміряла червоні чоловічі черевики? Їй можна позаздрити, каже сонник – настільки сильний характер зустрічається нечасто. Але сплячої слід задуматися – може бути, іноді вона перегинає палицю?

Побачили себе в легенях білих туфлях? Це говорить про швидкої закоханості. А якщо пощастило в нічних мареннях розгулювати в зелених, наяву неабияк збагатитеся.

Всі види каблука

Бачите сон, в якому носите туфлі на підборах? Попереду вас чекають непрості часи. Але якщо побачили себе на тонкій шпильці, вашому вмінню домовлятися з будь-яким опонентом багато хто може позаздрити.

Сонник Мандрівника радить звернути увагу на товщину каблука. Якщо він був середньої товщини, спляча не впевнена в собі, а от масивний товстий каблук характеризує її як досить впевнену в собі особу, переконати яку не так-то просто.

Іноді трапляється й таке, що каблук на приснився взуття відсутня зовсім. До чого може приснитися плоска підошва, розказано нижче.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: