Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник новий одяг до чого сниться?

Сонник новий одяг до чого сниться?

Новий одяг тлумачення сонника

У нічних мареннях побачили новий одяг? В реальності ви задумали грандіозні плани. Вони здійсняться успішно, якщо ви будете уважні і будете стежити за кожним етапом виконання – така думка більшості сонників. Але щоб у всіх подробицях зрозуміти, до чого вам сниться подібне, намагайтеся пригадати якомога більше деталей – колір обновки, фасон, зовнішній вигляд і інші дрібниці.

Тлумачення Густава Міллера

Всі сни, в яких фігурує та чи інша частина одягу, цей тлумач вважав пророчими.

Наприклад, сон, в якому отримали в подарунок плаття гарне, але зовсім вийшло з моди, говорить про те, що дуже скоро ви зміните не тільки інтереси, але й коло знайомств. Приміряєте костюм, який на вас не сидить? В реальності робите зовсім не те, що вам по душі. А ось якщо купили велику кількість обновок, значить, незабаром відчуєте неймовірний творчий підйом.

Предмет гардероба

Важливу роль в значенні побаченого буде грати і те, якою була приснився одяг. Постарайтеся згадати, що саме вам снилося, а після загляньте в дані нижче тлумачення.

Примірка одягу

Те, до чого сниться приміряти новий одяг, пояснює Східний сонник.

Приміряли сукні червоного кольору або взуття того ж відтінку? Незабаром познайомитеся з дуже цікавою особистістю.

А ось міряти новий костюм, який зовсім не по душі, натякає на те, що за вашою спиною злі плітки розпускають.

Приснилося, що приміряєте одяг з чужого плеча? Постарайтеся пригадати, якою вона була. Якщо красивою, наяву вас чекають щасливі моменти. А от бідна і непоказна одяг обіцяє сварки і розчарування, пояснює сонник.

Задумане вдасться

А до чого сниться купувати новий одяг? Це знак дуже приємний. Він обіцяє виконання самих заповітних бажань і здійснення найсміливіших ідей.

У Мусульманського ж сонника дещо інше бачення – примірка одягу під час сну натякає на те, що ви хочете «приміряти» на себе і нове життя.

На думку сонника Фрейда, якщо жінка уві сні купує чоловічий одяг або навпаки, сплячий або спляча відчувають таємні сексуальні бажання. А ось якщо довелося купувати дитячий одяг, в реальності ви мрієте стати батьком.

Отримати в подарунок

Пояснюючи те, до чого сниться новий одяг, придбана з метою подарунка для іншої людини, Весняний сонник радить згадати, кому він призначався.

Бачите сон, в якому чоловік подарував вам розкішне плаття? Наяву будете оточені увагою і турботою. Ви самі виявилися дарувальником і вручили другій половині костюм? Відносини перейдуть на нову ступінь довіри.

Не так гарний сон, в якому вам подарували некрасиву річ, так, до того ж, змушують тут же її надіти. На думку сонника Ванги, вас засмутить лицемірство когось із близьких людей.

Палітра відтінків

Намагаючись зрозуміти, до чого сниться новий одяг, не забудьте і про її кольорі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: