Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник новонароджена дитина до чого сниться?

Сонник новонароджена дитина до чого сниться?

Новонароджена дитина тлумачення сонника

Нове життя завжди символізує нові надії і починання, а те, до чого сниться новонароджена дитина, не обов’язково прямо вказує на те, що вас чекає в майбутньому.

Хворий і здоровий

На думку сонників, побачити уві сні тільки що народженої – знак вельми непоганий. Наяву вас приємно здивує. Але не слід забувати про подробиці сну. Якої статі він був? Ви його качали або годували? Ці деталі допоможуть розшифрувати сон в подробицях.

Побачити дитину добре тільки в тому випадку, якщо у вашому сні він виглядав здоровим. Вас чекає успіх у всьому, за що б не взялися. Цей сюжет говорить і про приємні новини, які ось-ось дадуть про себе знати. А ось якщо привидівся малюк нездоровий – слід бути готовим до різних життєвих негараздів, попереджає сонник. Сон цей має рівнозначне значення для обох статей.

Хлопчик чи дівчинка?

Те, до чого може приснитися немовля, багато в чому буде залежати і від його статі.

Тільки що народжений малюк – хлопчик? На думку сонників, ваша матеріальна сторона незабаром значно покращиться. В цілому, хлопчик є символом життєвих сторін, а дівчинка – чуттєвих.

Приміром, якщо вам приснилася дівчинка, дуже скоро ви познайомитеся з людиною, яка стане куди більше, ніж просто друг. Ці відносини будуть складатися вдало та принесуть багато приємних моментів. Дитина, яку довелося побачити уві сні, є і символом творчості – цілком можливо, скоро до вас прийде блискуча ідея.

Є й більш просте тлумачення цього сну. Як пояснює сонник, якщо дитини тієї чи іншої статі бачить жінка в положенні, малюк того ж самого статі у неї і народиться. Можна сказати, що організм сам підказує жінці, чого очікувати.

Різні тлумачення

Побачили сон, у якому в ролі новонародженого виступали ви самі? Наяву ви не хочете брати на себе відповідальність, прикладаючи всі сили для того, щоб віддати її іншій людині. Задумайтеся, сонники кажуть, подібна поведінка характеризує вас не з кращого боку і говорить про низькі моральні засади.

До чого ще може снитися новонароджений? Постарайтеся пригадати, які дії ви з ним робили.

Вколисували на руках? Наяву вас поглинуть різні турботи, які виявляться перешкодою на шляху до досягнення мети. Доведеться докласти чимало сил, але, якщо не будете опускати рук і вперто йти вперед, все вийде.

Якщо такий сон бачить жінка, цілком можливо, в реальному житті вона мріє стати матір’ю. Для чоловіка є два варіанти подібного сюжету – небудь він також бажає стати батьком, або, навпаки, дуже цього боїться.

Уві сні тримайте новонародженого малюка? На думку сонників, для того, щоб здійснити бажане, доведеться докласти значну кількість сил.

До чого може снитися, якщо вам довелося мити дитину? Будете прощені за те, в чому сильно провинилися, обнадіює сонник.

Під час сну годуєте дитину грудьми або спостерігаєте за цим зі сторони? У вас є все для досягнення бажаного. Потрібно лише докласти трохи зусиль.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: