Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник операція до чого сниться?

Сонник операція до чого сниться?

Операція тлумачення сонника

Опинившись у сні в хірургічній палаті лікувального закладу обов’язково дізнайтеся: до чого снилося операційне втручання. Таке бачення сонники інтерпретується багатозначне. Воно може попереджати про реальні проблеми зі здоров’ям або привидітися напередодні доленосного рішення, важливого кроку.

Наприклад, про необхідність терміново відвідати лікаря і отримати вичерпну консультацію з приводу самопочуття натякає цей сон людям, народженим в осінні місяці. А ось тим, хто з’явився на світ з травня по серпень, належить зіткнутися з втручанням сторонніх в їх особисті або професійні справи, такі передбачення можна знайти в сонник Іменинників.

Із збірки тлумачень 21 Століття

Важливий вибір або рішення належить тому, хто спав і бачив операцію, по соннику 21 Століття. Вірний варіант знайти непросто, але головне не поспішати, не панікувати. Це допоможе запобігти помилку або необачний крок.

Якщо сновидець виступав у ролі хірурга, в нічний грезе проводячи хірургічне втручання, то розпочаті ним проекти благополучно і успішно завершаться наяву. А якщо він маніпулював лазерним інструментом, не зайвим виявиться підтримка досвідчених людей або їх рада у прийнятті відповідального рішення.

У сновидінні ви хірург, готує пацієнта до операції? Це добра прикмета, підказує, що друзі не кинуть у біді, допоможуть, підтримають. До чого сниться подібний сюжет хворому? Відповідь порадує сплячого: він скоро відчує поліпшення самопочуття і скоро одужає.

До чого сниться операція, за допомогою якої пацієнт бажає вдосконалити зовнішність? Пластика обіцяє тому, хто спить чудові перспективи в реальності. Крім того, він блискуче завершити розпочатий проект.

Але є важливий нюанс, на який не можна не звернути уваги. Примарилось, що вам роблять пластичну операцію і ви при цьому відчуваєте біль? На жаль, але сонник передрікає матеріальні складності — відчутний дефіцит фінансів і неприємності в діловій сфері.

Чи погано бути пацієнтом?

Позитивні зміни в долі і творчий злет, ось до чого по соннику Мандрівника, снилося, що ви хірург. Крім цього не буде причин нарікати на самопочуття і втому.

Але якщо по пробудженню ви згадуєте про те, що бачили чітко і виразно скальпель, тримайтеся! Сонник передрікає скандальний, нервовий розрив нинішніх відносин з коханою людиною. І тільки з плином часу ви зрозумієте, що розлучившись з ним ви вчинили вірно, отримали шанс жити вільно, щасливо.

У нічний фантасмагорії прооперували саме вас? Не нервуйте, тому, що наяву ви відчуєте прилив сил, вилікувавшись від сезонних недуг, запобігши розвиток хронічних захворювань.

В Езотеричному соннику інакше пояснюється: до чого сниться операція. Виступаючи в ролі лікаря, з цього толкователю, ви в реальності дієте не зовсім тактовно і правильно, безцеремонно втручаючись у чиїсь справи. Ймовірно, що об’єкт ваших неміряних «старань» та участі будуть діти. Добре, коли вам уві сні зробили хірургічну операцію. У цьому випадку ви пробудженню відчуєте себе чи не іншою людиною, знайдете якусь духовну свободу, незалежність, пройшовши складний життєвий етап.

Оперовані частини тіла

Ще більш докладне пояснення щодо того: до чого сниться операція можна знайти сонники, якщо згадати: яка частина тіла піддавалася хірургічного втручання.

Так якщо оперували живіт уві сні, то Універсальний сонник обіцяє тому, хто спить щасливий і безхмарний період у долі. Якщо серце, то необхідно тримати емоції під контролем. Головним чином потрібно намагатися не стільки близько до серця сприймати те, що відбувається, не переживати заново, обдумуючи образи, несправедливі закиди, нападки. Або, як кажуть англійці: не пиляти тирсу. Інакше доведете себе до нервового виснаження, неврозу.

Оперували голову? Будьте обережніше — наяву підстерігають небезпеки в роботі. Хірургічні маніпуляції з обличчям уві сні — відображення притаманною тому, хто спить надмірної делікатності. Ця риса доставляє сновидінню багато клопоту і проблем, до того ж калічить його нервову систему.

Здатність поглянути на багато речей під іншим, незвичним кутом зору от що пророкує операція на очах. Сновидець побачить багато цікавого і дивовижного, але головне, встановить більш теплі, щирі взаємини з рідними, близькими.

Спите і бачите, що зважилися збільшити молочні залози у сні? Значить, у вас є бажання народити і виховувати дітей. А ось приснився операція по зменшенню грудей, навпаки, свідчить про те, що ви далекі від педагогіки, і не багато часу і уваги приділяєте своїм чадам в реальності.

Хірург в нічний грезе щось робив з рукою? Як не прикро, але це знак майбутніх втрат, збитків. Операція на нозі говорить про прагнення сплячого терміново внести корективи в долю.

Видалення апендициту сниться тим щасливчикам, перед якими відкриваються всі двері. Їм щастить, перепони і перешкоди зникнуть, — це чи ні шанс взятися за реалізацію найамбітніших планів, поки Фортуна була на їхньому боці?

Інші цікаві передбачення

Приснилася лікарня і підготовка до операції? Значить навіть в сонному стані ви не залишаєте думок про те, що належить зробити важливий крок, вчинок в реальності. Не бійтеся, саме зараз все складеться вдало, благополучно, обіцяє сонник.

Хірургічне втручання з наркозом в сновидінні ознака необхідності проявити силу волі, духу для того, щоб пережити сильне потрясіння, стрес.

А в соннику Міллера цей сюжет передбачає випробування. Головним чином емоційні. Сновидінню потрібно пройти через випробування, вибрати той чи інший варіант дій, причому з усвідомленням того, що вони вплинуть на всю його подальше життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: