Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник опухле обличчя до чого сниться?

Сонник опухле обличчя до чого сниться?

Опухле обличчя тлумачення сонника

Уві сні здивовані тим, наскільки розпухло обличчя? По пробудженню вас турбує такий дивний спосіб? Занепокоєння марно. Тому що в більшості сонників опухле обличчя це прикмета, яка обіцяє хороший прибуток або навіть можливість відразу розбагатіти. Але до чого ще може приснитися такий сюжет?

Немає межі досконалості

Нічне бачення про опухлому лиці — передвістя багатою, навіть шикарне життя. Але якщо уві сні, дивлячись у дзеркало явно незадоволені своєю набряклою фізіономією, сонник підозрює, що ви зробили для себе неприємне відкриття, усвідомивши, що не настільки праві, безгрішні, і невинні.

Ви занадто багато часу приділяєте вдосконалення власної зовнішності, ось до чого сниться опухле обличчя. При цьому реальних приводів для невдоволення в принципі немає. Просто ви дуже болісно реагуєте на те, як оцінюють ваш зовнішній вигляд оточуючі.

Синці і синці

Бачення, в якому на обличчі є синці, або набряки від ударів під оком, як попередження — хтось явно прагне зганьбити сновидця, розпускаючи брудні чутки і плітки. Саме прикро, що люди, які можуть повірити в ці дурні байки, що негативно позначиться на репутації сплячого.

Іноді опухле від ударів обличчя уві сні пророкує хвороби, депресивні стани, які підстерігають сновидця з-за підвищеної помисливості, забобонність, слабкості характеру.

«Світло мій люстерко…»

До чого сниться опухле обличчя в дзеркалі? Можливо, припускає сонник, ви сумуєте за минулими часами, коли були безтурботні, наївні, молоді. Коли уві сні здивували незвично товсті щоки, знайте, у вас з’явиться прекрасна можливість різко піднятися по кар’єрних сходах.

Спите і бачите, що личко явно не першої свіжості після вчорашньої вечірки воно припухло і набрякло? Нічого страшного, навпаки, сонник прогнозує, що скоро вам надійде цікава пропозиція, на яке треба погоджуватися без роздумів. Це шанс отримати відмінну вигоду!

Чим пухлее, тим краще

У нічний фантасмагорії обличчя розпухло настільки, що ви не впізнали себе? Тоді належить похід по магазинах, під час якого вдасться купити відмінні обновки, та ще заощадити гроші, ось до чого сниться такий сюжет жінкам.

Сновидцам чоловічої статі подібне сновидіння пророкує розчарування, незадоволення результатами нікого справи, роботи. Але якщо одна щока в сні розпухла більше, ніж інша, сонник радує, повідомляючи, що сплячий отримає якусь матеріальну вигоду.

На думку Міллера

Крім того, що обличчя уві сні опухло, воно може збліднути, почервоніти и т. д. А значить і передбачення можуть змінюватись в залежності від подробиць, деталей приснившегося.

Наприклад, червона опухла пика передрікає наяву помилки або емоційне з’ясування відносин, а так само приховані вади. Бліде попереджає про приниження, страждання. Брудне, як не дивно бачиться тим, хто відпочине, виконавши складне завдання. Чиста шкіра обличчя обіцяє успіхи в професії, обіцяє сонник Міллера.

Помітили прищі? Ймовірні збитки і втрати. Оспинки попереджають про важкому захворюванні, а шрами про те, що належить узяти на себе відповідальність. До чого примарилось опухле обличчя обпечене? До того, що ви можете бути піддані критиці, але про це незабаром всі забудуть або змінять свою думку.

Слово Вангу

На думку болгарської провидиці Ванги. опухле обличчя відображає незадоволення і невдоволення сплячого. В принципі він повинен критикувати і злитися на самого себе, тому, що ніяк не може зібратися з думками і силами і завершити роботу.

Прийміть до відома

Спите і бачите, що обличчя опухло з-за воспалившегося зуба? В такому випадку менше переймайтеся через дрібниці, а то пропустите щось важливе і корисне, рекомендує сонник.

Коли в сновидінні одутле обличчя свербить або доставляє інші неприємні відчуття, то подумайте: чи не намагаєтеся ви в реальності ігнорувати важливу проблему? Простіше раз і назавжди покінчити з нею, ніж час від часу нервувати, псувати собі настрій. Та й взагалі візьміть за правило: не відкладати нічого в довгий ящик, інакше потім загрузнете в нагальних справах.

Таємні покровителі

Якщо в нічний фантазії одутле обличчя враз повернулася в колишню форму знайте: ви перебуваєте під захистом Вищих сил, які захищають від багатьох напастей, бід.

Але як кажуть, на Бога надійся, та сам не зівай, а тому не будьте надмірно самовпевнені і безтурботні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: