Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник оргазм до чого сниться

Сонник оргазм до чого сниться

На щастя, людство удостоєно можливості отримувати від сексу не тільки таке благо, як продовження роду, але і фізичне задоволення. Не багато ссавці можуть похвалитися цією прерогативою.

Однак до чого сниться оргазм? Якщо насправді з ним все зрозуміло, то відчуття цього явища в нічному веденні досить непередбачувано, але, як виявилося, цілком зрозуміло. Якщо вам вдасться докладніше згадати обставини та емоційне забарвлення бачення, можете отримати достовірне тлумачення вашого сну.

Сонник Міллера

Міллер вважає, що випробування оргазму у сні під час заняття любов’ю свідчить про вашу сексуальну незадоволеність в реальності. Також до цієї теорії належить сюжет, в якому в якості статевого партнера виступав людина вам незнайомий, а сам акт відбувався в незручному і невідповідному місці.

До чого сниться якщо уві сні ви одержали більше не фізичне задоволення, а духовне — сонник радить приготуватися до зустрічі зі старим другом або товаришем, востаннє якого ви бачили досить давно.

Сонник Фрейда

Зигмунда Фрейда властиво абсолютно будь нічні бачення аналізувати через людську сексуальність. Його сонник оргазм уві сні відносить до гострого бажанням зайнятися сексом як можна швидше. Більш того, партнер у такому разі не має для сновидця особливого значення.

Також тлумачення оргазму можуть різнитися в залежності від статі людини. Для жінки відчуття екстазу в сновидінні означає необхідність зачати дитину, а для чоловіка – отримати виключно сексуальне задоволення.

Еротичний сонник Данилової

Всі ознаки Єлизавети Данилової так чи інакше стосуються інтимного життя людини. Однак відчуття уві сні оргазму вона не відносить до предвестиям хорошим. Задоволення в нічному видінні свідчить про «сірості» особистості сновидца. Ймовірно, ви не маєте успіху у осіб протилежної статі.

До чого сниться, якщо дане тлумачення засмутило вас сонник радить кардинально взятися за зміну способу життя. Відмінним способом буде зміна роду діяльності, поява несподіваних для оточуючих хобі та інтересів. Підвищуйте власну самооцінку. Регулярні заняття сексом не що інше сприяють цьому. Якщо у вас є партнер, поекспериментуйте з ним у ліжку. Несподівані місця, пози і інтимні іграшки допоможуть вам не тільки поліпшити самопочуття, але і зблизитися з коханою людиною.

Сонник Деніз Лінн

Даний сонник пояснює до чого сниться оргазм, змінами в організмі, пошук внутрішнього балансу. Відбувається з’єднання життєвої енергетики з творчою енергетикою.

Для чоловіків секс у сні, що супроводжується рясними оргазмами, говорить про незадовільну роботу передміхурової залози. Для жінок – негаразди у функціонуванні яєчників або матки. Варто провести повне обстеження в поліклініці, щоб уникнути серйозних проблем у подальшому.

Інші тлумачі

Отриманого сексуального задоволення зі своєю другою половинкою, не обіцяє нічого поганого. Чекайте велика кількість радості і щасливих моментів у найближчому майбутньому. Якщо в ролі статевого партнера виступав коханець – будьте готові до неприємностей, як стверджує Місячний сонник.

Те, до чого сниться отримання оргазму, якщо приснилося займатися любов’ю з партнеркою в «цікавому» положенні, містить досить цікаву інформацію. Насправді можна очікувати не тільки народження малюка, але і виникнення перспективних ідей. Східний сонник відносить їх до категорії реалізуються.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: