Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пальці до чого сняться?

Сонник пальці до чого сняться?

Пальці тлумачення сонника

Якщо приснилися пальці

Пальці є провідником у світ відчуттів, дотику і мають у своєму арсеналі велику кількість нервових закінчень. На думку багатьох сонників пальці несуть собою знаки зі сфери почуттів і сприйняття. Для того щоб зрозуміти, до чого сняться пальці, варто гарненько згадати деталі сновидіння, його сюжет і спроектувати отримане тлумачення на реально існуючу ситуацію. Деколи здаються на перший погляд безглузді речі мають глибоке значення. Важливим є і те, який саме палець приснився, кому належав, як виглядав, мав прикраси та багато іншого.

Який палець приснився

Деякі сни можна вважати «перевертнями», і це як раз такий випадок. Піднятий вгору великий палець — до болісного розриву відносин з коханою людиною, опущений вниз — все налагодиться, і якщо здається, що між люблячими людьми або подружжям пробіг холодок, скоро це пройде, а життя заграє новими фарбами. З’явиться втрачена прихильність і внутрішній трепет схоже метеликів у животі.

Вказівний палець у сні попереджає, що за надмірну зарозумілість і конфліктність можна отримати. Не завжди грубість і хамство є вирішенням спірних питань, а сновидця чекає небезпека, якщо він не навчиться нормально себе вести.

Середній палець є символом багатства! Тому варто звернути увагу на його зовнішній вигляд. Пораненный або некрасивий пальчик може трактуватися як втрата фінансового благополуччя, вважає сонник. Палець з кільцем на ньому, навпаки, говорить про йдуть в гору справах, благополуччя і прибутку.

До чого сняться безіменні пальці варто розглядати лише у випадку, якщо на ньому була обручка. Тим, хто перебуває у шлюбі, такий сон передвіщає розвал сімейних відносин через невірність одного з подружжя. А от для одиноких такий сон, навпаки, обіцяє швидку зустріч зі справжньою любов’ю і щасливе сімейне життя, повне розуміння і взаємної підтримки.

Сонник XXI століття свідчить: якщо на Вашій руці уві сні виявилися зайві пальці, то можна очікувати отримання великої грошової винагороди, виграш у лотерею, спадщину, вважає сонник. Пальці в даному випадку символізують незаслужене добробут, тобто для його одержання нічого не потрібно робити.

Побачений шестипалый людина або сам сновидець став уві сні володарем шести пальців говорить про те, що він вступив в нові відносини. Проблемою є те, що йому ніяк не вдається звикнути до нової людини, відносини не радують як хотілося б. Варто краще придивитися до чогось нового, перш ніж відмовлятися від старого.

Якщо ж у сновидця в реальному житті стався застій, де нічого не змінюється останні кілька років, то шість пальців на руці тлумачаться як відкриття третього ока, набуття надздібностей, які будуть сильно відрізняти Вас від інших, відкриваючи завісу майбутнього і минулого.

Для жінок бачити як виростає палець на руці — до довгоочікуваної вагітності. Про здоров’я плода можна судити по тому, як палець виглядав і не було на ньому ушкоджень. Гарний пальчик каже, що дитина буде здоровою і симпатичним.

Сновидець бачить, як знімають відбитки пальців — за все скоєне доведеться розплачуватися, незабаром всі неприємні таємниці розкриються, вони потягнуть за собою ганьба і докори сумління на все життя. Краще покаятися за вчинене поки не пізно, інакше можна залишитися на самоті, нікому не потрібним.

До чого молодій дівчині сняться власні пальці у каблучках? До пропозиції руки і серця, визнання в любові від цікавого людини. Для самотніх — до завершення пошуку партнера, незабаром він знайдеться.

Для жінки, яка складається в шлюбі, побачити багато перснів на руках, значить, завести таємного шанувальника, який буде приховувати свою особу. Щоб не залишитися біля розбитого корита, не варто грати в сумнівні ігри, а краще відразу припинити з ним спілкування і дати зрозуміти, що Вас це не цікавить.

Пораненный палець

Сонник Хоссе вважає, що поранити палець — до всезагальної поваги особливо в колі родичів. Причиною стане благородний вчинок, який не тільки принесе Вам моральне задоволення, але і значно поліпшить ставлення оточуючих.

А ось якщо приснився порізаний палець, що належить іншій людині, то це передвіщає неприємності на роботі через власну халатність і неуважність. Варто більше часу приділяти точності виконання обов’язків, щоб не потрапляти у неприємності на шляху до вершини кар’єрної драбини.

Сонник Тафлиси вважає, що біль, випробовуване уві сні при порізі — до розлуки з другою половинкою. Однак не варто переживати з цього приводу, адже вона буде недовгою, і незабаром ви знову зустрінетеся.

Згідно соннику Медеї поріз пальця у сні говорить про те, що сновидець схильний сунути ніс не в свою справу, яро нав’язуючи свою думку. Медея рекомендує зайнятися власним особистим життям та справами, а якщо їх немає, то, переставши займатися чужими проблемами, на себе звільниться багато часу.

Усвідомлено різати себе уві сні — дуже неприємний знак, що говорить про те, що Ви можете наробити дурниць зопалу і завдати собі і своєму здоров’ю такої шкоди, виправити наслідки якого не вдасться. Можливо, мова йде про суїцид. Якщо це так, варто звернутися до психолога, який допоможе знайти мотивацію для продовження життя. Може бути Ви застрягли в минулому, прокручуючи думки про нього, зовсім не помічаєте перспектив майбутнього.

Скалка в пальці у дівчини — до набуття занудними і нав’язливого залицяльника, який не розуміє слова «ні». Іноді можна нарватися на справжнього фанатика. Ймовірно, буде потрібна допомога близьких. Для чоловіків же такий сон говорить про появу конкурента в робочому питанні або на любовному фронті.

Вколоти або зовсім проколоти пальчик — поганий знак, вважає сонник. Пальці в такому вигляді означають неприємності із-за хвороби, підірваного здоров’я, згубної залежності. Однак одужання не затягнеться, і жодних серйозних наслідків не буде.

З точки зору психології бачити голку в пальці, значить, мати гостру потребу в спокої. Настав той час, коли вирішити проблеми не вдається з-за стресу і внутрішнього дисонансу.

Якщо в сні за палець вкусила щур, це свідчить про наявність ворогів, які діють через близьких сплячого. Варто уважніше ставитися до голосу інтуїції і бути гранично уважним. Будь-яка підозра буде виправдано.

Уві сні вкусила змія за палець — стресова ситуація або конфлікт буквально виб’ють грунт з-під ніг. Прийдешній скандал може сильно вдарити по самооцінці і інтересам сплячого, увігнавши його в депресію.

Якщо за палець вкусила собака, значить, не треба довіряти новим друзям і постаратися не заводити найближчим часом знайомств. Такий сон пророкує зраду одного.

Загноившийся палець говорить про те, що всередині сновидця відбуваються великі і неприємні зміни. Не виключено захворювання нервової системи або психіки, яке потребує лікування у стаціонарі. При перших ознаках недоброго варто звернутися до фахівця або попити заспокійливі рослинні препарати.

Втратити або зламати палець

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: