Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пам’ятник до чого сниться?

Сонник пам'ятник до чого сниться?

Пам’ятник тлумачення сонника

Якщо приснився пам’ятник

Пам’ятники і монументи навівають найрізноманітніші почуття: комусь нудьгу і смуток, хто цікавиться історією і не упускає можливість дізнатися більше про людину, якого вирішили увічнити. Про надгробних пам’ятниках і зовсім ходять страшні легенди, а самі вони можуть повалити в жах. Щоб зрозуміти, до чого сниться пам’ятник, варто згадати деталі сну і заглянути в сонник. Пам’ятник за деякими тлумачам свідчить про зіркової хвороби у сновидця, його самозакоханості і уваги на собі.

Пам’ятник, що стоїть на могилі, на думку Мандрівника можна вважати символом нездійснених мрій і втрачених можливостей, туга за минулим і бережне ставлення до неї. Можливо, тяжкі спогади про те, що могло б статися, але так і не сталося.

За Езотеричного соннику бачити пам’ятник — до деяких труднощів і невдач на шляху до поставленої мети, в запланованому справі.

Зовнішній вигляд споруди

Кому поставлений монумент

Якщо могильна плита належить сновидінню, то його чекає щасливе і спокійне життя до самої старості. Приснилася власна фотографія на плиті — до пошани і поваги серед друзів і близьких.

Сонник Міллера стверджує, що якщо приснився пам’ятник на кладовищі і належить він живому і здоровому людині, то настав час переосмислити життя, правильно розставивши пріоритети.

Пам’ятник відомій людині уві сні обіцяє великі зміни, які дозволять успішніше і швидше дістатися до наміченої мети.

Поведінка сновидця

До чого сниться пам’ятник, біля якого довелося посидіти в роздумах — до необхідності переглянути своє життя і налаштуватися на результат, детально продумавши манеру поведінки і розробивши чіткий план. Тільки так якість життя може бути покращено.

Замовляти власне надгробок — до великого успіху, добробуту, високого соціального статусу і славі. Тих, кому довелося споруджувати його самостійно, чекає величезна популярність. А ось наводити свій пам’ятник в порядок, ремонтувати або чистити — до дрібних неприємностей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: