Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пантера до чого сниться?

Сонник пантера до чого сниться?

Пантера тлумачення сонника

Тлумачення сну про пантері

Краса і граціозність цього представника котячих заворожує, сила і міць — смертоносні. Пантера несе в собі символи і прекрасного, і небезпечного, а для того, щоб зрозуміти, до чого сниться пантера, варто заглянути в сонник. Пантера, що з’явилася уві сні, може свідчити про нестачу впевненості в собі, але все залежить від сюжету сну, послідовності образів, зовнішнього виду великої кішки і її поведінки. Може бути Вам довелося ховатися від неї, або Ви самі стали уві сні пантерою. Все це допоможе вірно витлумачити сон і відкрити завісу таємниці майбутніх подій.

Дивитися за кішкою з боку

Сутичка з пантерою

До чого сниться пантера, з якою довелося вступити в бій, залежить від її забарвлення, впевнений сонник. Пантера білого кольору говорить про те, що проти Вас плетуться інтриги і будують підступи, але спроби ворогів зіпсувати життя і очорнити репутацію не приведуть до належного результату. Чорна пантера уві сні передвіщає результат не на Вашу користь в цьому конфлікті.

Бути укушеним пантерою — до проблем зі здоров’ям, захворювання. Рвана рана з кров’ю говорить про те, що захворіє саме сновидець, якщо вона суха і добре виглядає — хвороба здолає близької людини, родича.

Якщо пантера нападає уві сні на сторонню людину, значить, скоро друзям потрібна буде допомога. Без неї комусь із товаришів не вдасться успішно вирішити поставлене завдання.

Не відчувати болю і страху при укусі пантери — до підписання важливого договору, зустрічі з колегами і придбання нових партнерів по бізнесу. Якщо уві сні довелося випробувати біль і паніку через атаки тварини — попереду чекає розрив договірних відносин, контракту. Мова може йти і про шлюбному.

Якщо нападниця пантера в сутичці нашкодила собі, поранила або вкусила — вороги втратять всяку владу над Вами і кануть в безодні власної отрути, рясно стікав у Вашу сторону.

Ласкава велика кішка

Сонник Міллера тлумачить, до чого сниться пантера, яка лащиться і муркоче біля ніг сновидця. На думку сонника, таке сниться до нових перспектив у робочій сфері, новим місцем.

Якщо пантера напала, щоб пограти — незабаром до Вас прийдуть гості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: