Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник піжама до чого сниться?

Сонник піжама до чого сниться?

Піжама тлумачення сонника

Піжами поступово відходять на другий план у спальній одязі, проте досі асоціюються з відпочинком, безтурботністю і, може бути, навіть лінню. Щоб зрозуміти, до чого сниться піжама, варто пригадати деталі сну і заглянути в сонник.

Коротко про головне

В першу чергу, піжама уві сні символізує лінь і порожню витрату часу, таким чином, можна трактувати поява цього одягу як знак роботи даремно і заняття нічого не значущими справами за життя.

По Міллеру

На думку американського психолога, якщо піжама має смугасту забарвлення, то людина постійно перебуває в стані сильної тривоги і стресу. Можливо, навіть доведеться звернутися до відповідного лікаря і пройти лікування в спеціальному закладі.

Рожева піжама

Опинитися на людях в розовенькой піжамі, значить, потрапити в дурну ситуацію, стати посміховиськом і випробувати справжній сором.

Якщо такий незвичайний подарунок піднесли підприємцю, то попереду може бути зірвана угода або невдало укладений контракт.

А ось якщо дівчині приснилася рожева піжама, то можна очікувати вдало укладений шлюб і цікаве життя з обранцем.

Потреба у відпочинку

Примушувати дитину одягати піжаму — наполегливо вимагати нездійсненних і непотрібних завдань від оточуючих.

Також піжама може снитися у зв’язку з необхідністю відпочити. Таким чином організм кричить про те, що він працює на знос.

Якщо сниться мама, одягнена в піжаму, значить, пора взяти частину її обов’язків на себе і запропонувати їй відпочинок.

До чого ще може снитися піжама? Для отримання заслуженого відпустки доведеться чимало попотіти.

Отримати нічну сорочку або піжаму в якості подарунка — в недалекому майбутньому з’явиться можливість використовувати у своїх цілях те, що вам не належить.

Колір і фасон

Якщо приснилася піжама рожева — необхідно зняти рожеві окуляри і перестати ідеалізувати все навколо. Нова піжама може бути в сні як символ перспектив і починань. А ось старенька, але приємна піжама — це знак внутрішнього стану сновидця, його емоції і почуття.

Набувати для себе піжаму неймовірно барвистих і яскравих відтінків — до зустрічі з недоброзичливцем або просто вкрай неприємною людиною.

Розчаруватися в покупці після її здійснення — на жаль, і в реальному житті.

Інші тлумачення

Для більш точного розуміння того, до чого може снитися піжама, варто згадати, як саме до вас вона потрапила. Наприклад, опинитися в ній спочатку, значить, опинитися у важкій ситуації, коли немає ніяких рухів у напрямку вирішення проблеми. Отримати в подарунок або придбати варто пошукати причини негараздів у вашому оточенні.

Деякі тлумачі вважають, що піжама уві сні жінки обіцяє появу нового партнера.

Жіноча піжама на власному дружині — до його зраду.

Уві сні чоловікові бачити на собі дамську нічний одяг, значить, мати деякі комплекси, які рідко виникають обґрунтовано.

Якщо приснився хтось із знайомих в піжамі, мама або близькі родичі, значить, є небезпека захворювання. Варто зателефонувати людині, який приснився, і запитати, чи все у нього гаразд із здоров’ям.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: