Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок з колишнім хлопцем до чого сниться?

Сонник поцілунок з колишнім хлопцем до чого сниться?

Поцілунок з колишнім хлопцем тлумачення сонника

Поцілунок в сні з колишнім — символ вельми неоднозначний. Як правило, він обіцяє неприємності та конфлікти. Але в той же час може передвіщати допомога близьких і нові любовні зв’язки. Хочете дізнатися, до чого сниться поцілунок з колишнім хлопцем? Всі увагу на деталі сюжету і почуття вас охопили під сні.

До сум’яття

Отже, до чого може снитися поцілунок зі своїм колишнім? Сонники вважають, що даний епізод, перш за все, говорить про те, що ваші відносини не завершені, щось залишилося між вами не з’ясовано, або ж хтось з партнерів налаштований відродити угасшие почуття.

За іншою версією тлумачення сюжет підтверджує, що в реальності між двома партнерами живі негативні емоції — минулі образи, невисловлені претензії або досада. Сонник впевнений: минулі відносини слід «відпустити», а емоції — виплеснути. Тільки в цьому випадку зможете повноцінно жити і будувати надалі нові відносини.

До неприємностей

Довелося уві сні бачити свого колишнього партнера і навіть цілуватися з ним в губи? Значить, наяву у вас залишилися проблеми з минулого. Якщо ініціатором поцілунку виступав він, то, швидше за все, партнер не хоче повертати колишні стосунки, і ваші намагання відновити колишню любов марні.

До чого сниться жінці пристрасно цілуватися з колишнім в темряві? Сонник вважає, що наяву ви страждаєте від сексуальної нестриманості. Постарайтеся взяти під контроль свої емоційні пориви, інакше вас можуть неправильно зрозуміти.

Приснився поцілунок з колишнім напередодні весілля? Сонник впевнений, що цей сон — це несприятливий символ. Незабаром ваш чоловік почне нагадувати колишнього, і, як наслідок, в сім’ї почнуться конфлікти. А якщо ви розлучилися з хлопцем погано, тоді наяву чекають зрада і самотність.

Тільки хороше

До чого може снитися несподіваний поцілунок з хлопцем? Сонник впевнений, що в майбутньому у вас зав’яжуться нові відносини,які за своєю силою, щирості і яскравості не будуть поступатися старої зв’язку. Якщо ж з колишнім партнером ви розлучилися без сварок, то наяву чекає нова зустріч і нова зв’язок, схожі на попередні стосунки. Якщо сон приснився, коли було дуже погано на душі, то незабаром ви зможете вирішити всі старі непорозуміння.

Без сенсу

Довелося уві сні бачити колишнього і цілувати його? В реальності ви сильно до нього прив’язані, туга не дає спокою. Однак сонник попереджає: він уже давно про вас забув. Якщо насправді ви часто стикаєтеся з колишнім, то цей сюжет у сні може передвіщати різне. На думку сонника з рівною часткою ймовірності ви можете розлучитися добрими друзями або ж випробувати гірке розчарування.

Що відчули

Точне тлумачення сну залежить, насамперед, від ваших відчуттів, які зазнали уві сні. Отже, якщо у сні ви відчули:

Будь-які позитивні емоції у сні передвіщають сприятливі зміни в житті. Якщо ж ви відчули будь-яке негативне відчуття під час поцілунку, то наяву не зможете уникнути труднощів, проблем та інших неприємностей.

Думка Міллера

Довелося цілуватися уві сні з колишнім хлопцем? Насправді вас чекає зустріч, яка пожвавить ваші спогади про минуле.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: