Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник прикраси до чого сняться?

Сонник прикраси до чого сняться?

Прикраси тлумачення сонника

Ювелірні вироби уві сні символізують достаток, багатство, успіх. Але щоб детальніше з’ясувати до чого сняться прикраси, необхідно враховувати нюанси бачення, пережиті емоції.

Трактування Міллера

Надіті коштовності показують схильність людини до переоцінки своїх можливостей і переваг. Якщо сюжет з’явився чоловікові уві сні, то психолог рекомендує побільше мовчати, інакше станете об’єктом насмішок.

Отримати в подарунок— обіцяє вигоду в бізнесі і успіх в укладанні угод. Але якщо ви підносите його в дар, сонник рекомендує стежити за своїми діями, зараз, як ніколи, ви схильні до надмірностей.

У разі втрати, Міллер віщує розрив відносин з коханою або втрачений шанс повернути ситуацію у свою користь.

Сонник медіума Хассе коштовності розшифровує як поява могутнього покровителя, багатство. Однак образ, з’явився у сні, може бути радою закінчувати неробство і позбуватися недоліків.

Бачити багато прикрас сонник розшифровує як виконання заповітної мрії, втілення в життя зухвалих планів. Але дане бачення характеризує сновидця як холодну особистість, для якої гроші важливіше всього.

Матеріал виготовлення

Для правильного тлумачення, до чого сняться прикраси, необхідно врахувати їх вартість та різновид вироби. Золото, наприклад, є гідним людям, переможцям, віщуючи успіх у справах і фінансове благополуччя.

Коштовності з благородного металу пророкують достаток, але характеризують сновидця як людини схильного до скупості. А фальшиві обіцяють в реальності осягнення вищих таємниць.

Сонник обіцяє появу можливості прославитися і стати шанованою особистістю, якщо побачили цінні прикраси уві сні.

Присутність в ювелірних виробах каміння для чоловіка означає – родичі визнають його заслуги і лідерські якості. Жінці надана можливість отримати високу посаду і змінити життя в кращу сторону. Якщо їх дуже багато, то наяву належить вибрати між вигодою і благочестивістю. Перед тим як обдарувати, доля випробовує вас.

До чого сняться срібні вироби? Вони обіцяють здоров’я і благополуччя. У багатьох віруваннях даний метал вважається оберегом від сил зла, тому сонник трактує його як захист від посягань на ваше благополуччя. Підступи ворогів виявляться безрезультатними.

Китайський сонник розшифровує, що прикраси, виконані в сріблі, означають наближення сімейних сварок із застосуванням насильства.

А ось дешеві прикраси, біжутерія — провісники розчарування і несправджених надій, попереджає сонник Дмитра та Надії Зими.

Для більш точного тлумачення сонник рекомендує згадати, який вид коштовностей з’явився у видінні.

Скринька, наповнена прикрасами, у сні символізує цінності особистості. Якщо вироби, що знаходяться в ній парні, значить, людина прагне створити сім’ю. Якщо вони без пари, то сонник говорить про амбіції особистості, прагнення зробити кар’єру, заробити багато грошей.

Дії з коштовностями

До чого сниться вкрасти прикраси? Цей сюжет є несприятливим знаком. Ви ризикуєте зганьбити своє ім’я в очах друзів і родичів. Сонник радить щиро покаятися і попросити пробачення за скоєне, тоді вдасться пом’якшить доля і з часом знову збудувати довірчі відносини.

Якщо коштовності уві сні пропали у жінки, значить, наяву з’явиться сильна суперниця, впливова конкурентка. Великий ризик розлучитися з коханою. Сонник каже, що лише набравшись терпіння і проявивши мудрість, знайдете шанс зберегти відносини. Чоловікові даний сюжет віщує упущені можливості, збитки, втрату пильності.

До чого сниться молодій жінці отримати в подарунок прикраси? В реальності доля піднесе їй багатий презент, який сприяє підвищенню фінансового благополуччя. Чоловікові даний сюжет у сні передвіщає знайомство з впливовою людиною, який допоможе вирішити виниклі проблеми. Однак якщо коштовності виявилися фальшивими, сонник закликає до обачливості. Вами можуть просто скористатися, розігруючи свою партію, або зажадати розплати за допомогу.

Уві сні приміряти на себе прикраси свідчить про зародження заздрості до удачі і успіхів близьких друзів і рідних, выискивании користі в спілкуванні з оточуючими, особливо з протилежною статтю.

Бачити прикраси на інших означає: ви впоралися з лінню і зневірою і готові до нових подвигів.

До чого сниться купівля коштовностей? Очікують суттєві витрати. Жінці даний сюжет пророкує скандал з чоловіком через тринькання грошей. Чоловікові купувати ювелірні вироби уві сні передвіщає необдумані, спонтанні вчинки, в результаті чого доходи різко впадуть, а в родині почнуться конфлікти.

Але вибирати в сні прикраси обіцяє, що найближчим часом доходи значно зростуть, і ви зможете жити, купаючись у розкоші.

До чого сняться знайдені ювелірні вироби? Вас очікує успіх у професійній і любовної області. Дівчині таке бачення віщує нового шанувальника. Крім високих моральних та етичних якостей, він буде багатим. Сонник радить звернути на нього увагу, можливо, це ваша половинка.

Якщо чоловік відшукав коштовності уві сні, то в реальності умови роботи покращаться, підвищиться добробут. Бізнесменам бачення обіцяє укладення вигідних довгострокових угод з новими партнерами.

Знайти в сні одну сережку означає — майже досягнута мета віддалиться на невизначений час.

До чого сниться збирати прикраси? Наяву робити необдумані вчинки, про які трохи пізніше щиро будете шкодувати і каятися в поспішності рішень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: