Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник раковина до чого сниться?

Сонник раковина до чого сниться?

Раковина тлумачення сонника

Неможливо прямо розгадати те, до чого сниться раковина. Спочатку, щоб подивитися в сонник, і довідатися інтерпретацію такого сну, потрібно згадати, що за раковина вам примарилася: з равликом, вушна або господарська. До того ж пригадати, якого зовнішнього вигляду вона була, і які маніпуляції ви з нею робили.

Сонник Міллера

Бачити уві сні обліплений черепашками морський або річковий брег – ознака процвітання і задоволення. Ваші старання будуть оцінені, і всі мрії здійсняться.

Раковина на кухні являє безглузду роботу. Всі підприємства ніби вимиє водним потоком.

Мешканки морських глибин або І в радості і в печалі

Наснилося, ніби ви відкриваєте черепашку з равликом, плекаючи надію, що відшукаєте там скарб – ви намагаєтеся розрізнити нотки щастя серед похмурих днів.

Привиділося, ніби у вас знаходиться морський розкривний молюск, а всередині нього видніється перлина – чекайте щастя, обумовленого великим достатком.

Побачити у сні, що ловці перлів піднімають з морського дна раковини, і дістають з них перли – стережіться ворогів, вони здатні надати вам шкоди, навіть коли цього не хочуть.

Молюск без мушлі, розглянутий у сні, — ознака незахищеності. Ви, як і самотня равлик вимагаєте підтримки, отже, не потрібно відмовлятися від допомоги чужих людей.

Купувати раковини, в яких є равлики для харчування – до засмученням, обіцяє Місячний сонник.

Подарунок на пам’ять – від роботи до відпочинку…

Наснилося, ніби вам доставили мушлю, прикрашену перлами у вигляд якогось сувеніру – внутрішнє свідомість дає вам знати, настав час змінити обстановку, і зайнятися іншою роботою.

Дивитися, як ви самі підбираєте черепашки – вас очікують неприємності в робочих моментах, застерігає сонник Ванги.

Купувати черепашки значних розмірів в якості сувеніра – інтерпретація сновидіння наступна: ви надасте допомогу приятелеві зробити справу, прискорюючи настання часу дозвілля.

Рукомийник на кухні як символ неприємностей

Бачиться, як мийка на кухні наповнена немитим посудом – всі наявні у вас труднощі вимагають швидкого вирішення, в іншому випадку вони здатні зіпсувати ваш авторитет.

Не виходить вичистити засмічення в кухонному умивальнику – ви самі зможете впоратися з усіма запропонованими завданнями, обіцяє Весняний сонник.

Розколота раковина, наповнена рідиною, що витікає крізь отвори, передвіщає неприємності в справах, в подальшому стали відомі всьому суспільству.

Примарилася засорившаяся мийка із залишками рідини та миючого засобу – ваш час йде даремно, тоді, коли ви робите те, що не потрібно. Це є лише доповненням перешкод на вашому шляху.

Як свідчить сонник пастора Лоффа, вилучити засмічення в мийці – до вирішення багатьох завдань.

Проблеми у ванній кімнаті – вас очікують домашні турботи

Потрісканий, або зазубрений рукомийник – ознака зради когось з представників сімейства.

Наснилося, ніби ванна до країв наповнена рідиною, яка біжить через край через засмічення в зливі – вас очікують неприємності в сімейних відносинах.

Побачили, що на раковині є чиясь кров – наяву рідна людина принесе серйозні хвилювання та тривоги.

Розглянути, що з унітазу вибігає очищена вода, забираючи бруд – ви зможете уникнути негаразди в парі, віщує Жіночий сонник.

Чистити засмітився недавно куплений рукомийник – несприятливі миті доставить ваш недавній приятель.

Вушний хрящ – знак вірності й дружби

Приснилася зовнішня частина вуха переважної величини? Позитивне бачення, передвіщає довготривалі дружні відносини і відданість, изъясняет Східний тлумач.

Очищати в нічних мареннях вушні раковини від сірки – будьте готові, зовсім скоро вас порадують сприятливі новини від рідних і близьких людей.

Хороший сенс має сонне видіння, де вам довелося відмивати забруднені вушні раковини. Його позначення наступне – у вас вийде повернути позитивну репутацію за рахунок сприяння ваших друзів.

Бачити у сні, ніби кіт, або мишу чистить власні вушка – зовсім скоро ви дізнаєтеся про секрети своїх дітей, про яких вони самі розкажуть вам.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: