Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ріпчаста цибулю до чого сниться?

Сонник ріпчаста цибулю до чого сниться?

Цибуля ріпчаста тлумачення сонника

До чого сниться ріпчаста цибуля

Найчастіше цибулю уві сні розглядається сониками як погана ознака. Таке сновидіння здебільшого пророкує ненависть, заздрість, образу – всю палітру людських негативних почуттів та емоцій. Щоб розібратися, що сон обіцяє саме вам, заглянемо в сонник цибуля ріпчаста.

Сонник — цибуля ріпчаста

Сімейний сонник стверджує, що цибуля сниться до сліз. Однак якщо в сні ви вживаєте в їжу цей овоч, то сльози тектимуть від радості і щастя. Ви зумієте домогтися поставлених цілей, і в кінці тернистого шляху вас чекають щедрі подарунки долі. До чого сниться, якщо ріжете цибулю — ви будете плакати від безсилля і безпорадності. Ваші конкуренти обійдуть вас і жорстоко посміються над вами.

Приснився цибуля

Сонник Міллера вказує, до чого сниться ріпчаста цибуля — то наяву ви будете страждати від наслідків чужої заздрості і ненависті. Ваші успіхи не дадуть спокою вашим конкурентам, і вони спробують емоційно придушити вас. Їсти уві сні цибулю, значить наяву дати відсіч суперникам. Бачити уві сні, як росте цибуля — передвіщає вам здорову конкуренцію. Суперництво буде стимулювати вас і наблизить до наміченої мети.

У сні бачити ріпчаста цибуля

Якщо вам приснився цибуля ріпчаста, то ваші надії не виправдаються, і ви ризикуєте потрапити у делікатну ситуацію. Також сон може обіцяти неприємну зустріч, в ході якої між вами і вашим опонентом розгорнеться неабияка суперечка.

Сон, в якому вам сниться мішок цибулі, віщує труднощі на шляху до добробуту, боротьбу зі стереотипами і запеклі сутички з ворогами. Сонник рекомендує вам запастися терпінням і мудрістю.

До чого сниться багато цибулі — наяву вас очікує настання важких часів для будь-яких починань. Бізнесменів такий сон попереджає, що цей період буде несприятливим для розширень в бізнесі і великих вкладень. Вам варто перечекати і не кидатися в авантюрні угоди та заходи.

До чого сниться цибуля зелена

Таке сновидіння пророкує сором і сльози. Сон, у якому ви їсте зелений лук, означає, що наяву ви зіткнетеся з відкриттям неприємної таємниці. Можливі судові розгляди і довгі тяжби, причиною яких послужить розділ спадщини. Якщо уві сні ви чистите цибулю, сон передвіщає вам успішне завершення проблемного справи.

Згідно соннику Велеса зелений лук – провісник сварок і конфліктів. Хтось

потай сердиться на вас. До чого сниться збирати цибульний урожай, то наяву вас спіткає горе і розчарування.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: