Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник розбита чашка до чого сниться?

Сонник розбита чашка до чого сниться?

Розбита чашка тлумачення сонника

Повний посудину уві сні пророкує прибуток, фінансовий добробут, розуміння у всьому сімействі і між сторонніми людьми. Те, до чого сниться розбита чашка, пояснюється сонником несприятливих етапом у житті людини, скандалами, недопониманиями і розбіжностями. Але існують і хороші інтерпретації привидевшегося сну.

За сонником Мандрівника дається сприятливе пояснення того, до чого сниться розбита чашка. За поясненням тлумача, дані дії уві сні, вказують на нежданий радісний випадок, який дасть можливість сновидінню втілити в реальність поставлені цілі.

Рівень наповненості судини

Бачити уві сні розбиту чашку, нічим не наповнену раніше, за снотолкователю міс Хассе, вважається підсумковим завершенням наявних неприємностей в житті. За поясненням Медіума, спустошена ємність в сновидінні вказує на непрості часи, сповнені труднощів як для самого сновидца, так і для його рідних людей. Розбивши чашку — сновидець, таким чином, вирішив завершити з будь-якими проявами чого — небудь поганого.

Подібний жест не у всіх випадках може вказувати на збереження сімейного союзу. Так, якщо зло було в сімействі сновидця, то ймовірно, завершенням усього стане шлюборозлучний процес.

Те, до чого сниться дивитися на розбиту чашку, повну рідиною, означає втратити рівновагу серед оточення сновидця. Сонник застерігає про важкому життєвому етапі, який стане якоюсь перевіркою своєї другої половинки або близького друга.

Жінка зламала кухоль

Коли особи, що складається в шлюбі, приснилася розбита чашка, нею ж виголошена, то за порадами сонників, їй потрібно придивитися до членів своєї сім’ї. Розбіжності і неприємності, предрекаемые сониками можна скоротити шляхом збереження терпіння, прояви уваги і ласки.

Сонник Фрейда пояснює, до чого сниться аналогічне сонне видіння, позиції інтимних відносин. Наприклад, сон з розбитою чашкою для жінки передбачає розрив зв’язку з коханцем, який не задовольняє ще в сексі, або просто морально замучив.

Іноді, розбилося ємність уві сні застерігає про появу труднощів зі здоров’ям жінки, адже у Фрейда гуртка вважається ознакою жіночих захворювань.

Чоловік розгромив чашу

Коли розбита чашка приснилася сновидінню чоловічої статі, це означає, що в найближчому майбутньому його чекають неприємності в сім’ї і на роботі. У цей момент потрібно покластися на власний досвід, щоб запобігти пастки.

У сексуальному плані, розбитий посудину вами обіцяє тлумачем Фрейда зародження неприємностей в інтимне життя з коханою. Ймовірно, наяву хлопець став нецікавий своєю обраницею в ліжку.

Для юних хлопців, будучи одружених, тлумачення сну з розбитою чашкою може стати знаком зради коханої. Уникнути інтимного розбіжності коханих може лише тихий контакт по душам, що відбувся за ініціативою сновидця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: