Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник розбита пляшка до чого сниться?

Сонник розбита пляшка до чого сниться?

Розбита пляшка тлумачення сонника

Розбита пляшка уві сні персоніфікує руйнування надій, чвари та непорозуміння з близькими друзями і родичами. Багато снотолкователи пояснюють, до чого сниться будь-яка розбита пляшка, відчуттям нестачі грошових коштів на звичайні потреби.

Сонник Міллера про перешкоди

Приснилася наповнена фляжка спиртного напою? Згідно з тлумаченням Міллера, вам видасться шанс з успіхом завершити всі починання. Побачити тріснула пляшку коньяку або іншого спиртного напою, обіцяє про майбутні неприємності і труднощі сновидця. Потрібно вкласти велику кількість зусиль, щоб позбутися труднощів.

Інтимна сторона медалі

Ємність зі скла уві сні, за поясненням сонника Фрейда, виражає собою жіночні образи. Те, до чого сниться розбита пляшка алкоголю, є ознакою невдоволення сновидця своїм сексуальним життям.

Для чоловіків пригрезившийся посудину з розколотим шийкою, вказує на утруднення в здібностях чоловічого організму до статевого акту.

Розколоти уві сні скляний прозорий посудина про голову сторонньої особи, пояснюється Фрейдом про намір сновидця знайти іншого сексуального партнера. До того ж у вас вже є хороша підміна, яку ви давно примітили.

Сонник Закоханих пояснює, до чого сниться розбита пляшка, знаком непередбачених руганей з близьким персонажем з — за дрібних причин. Не приймайте рішення зопалу, а спробуйте послухати співрозмовника, і потім підтримати його міркування, розповівши також і свої.

Задумані справи під загрозою краху

Єврейський сонник дає роз’яснення, до чого сниться розбита пляшка російського національного алкогольного напою, неочікуваним візитом відвідувачів, або таким, що не відбувся заходом. Бачити, що расколотили уві сні спустошену фляжку, обіцяє переживання за життя і здоров’я пригрезившейся особистості.

Розглянути пластмасову ємність в нічному видінні, згідно Дитячому сонником, значить, в житті ви невірно розставляєте переваги, і розподіляєте час дозвілля. Як правило, основна частина вашого дня йде на порожні справи, а також турботи і клопоти.

Слідкуйте за душевним балансом

Сонник чаклунки Медеї, привидевшийся розбитий посудину з під спиртного, співвідносить з внутрішнім станом людини. До того ж присутністю важких переживань, хвилювань і відсутність впевненості в собі. Розколоти скляну фляжку про голову стороннього персонажа, говорить про накопичилася злість, внутрішньої люті сновидця.

Випивати з розколотої пляшки з винним напоєм у сні, означає те, що ви опинитеся втягнутими в конфлікт. Коли всередині фляги нічого немає, це означає, майбутній конфлікт порушить ваші задумки, і розтрощить існуючі мрії.

Готуйтеся долати труднощі

Побачити полопавшуюся скляну тару, наповнену хмільним винним напоєм у сні, свідчить про те, що з’явилися неприємностями, які введуть вас в безвихідь. Самостійно розколоти пляшку шампанського, пророкує Сучасним снотолкователем про непередбачену затримку вигідного справи внаслідок відсутності моральної підготовки і з’явилися сумнівів.

Расколовшаяся пляшка уві сні, згідно з Новим сонником, може вказувати на погане самопочуття, викликаний збоєм в діяльності важливих органів людини. Сонник радить відвідати лікаря, і встановити привід поганого стану.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: