Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник рукавиці до чого сняться?

Сонник рукавиці до чого сняться?

Рукавиці тлумачення сонника

Рукавиці уві сні — сприятливий символ. Але в залежності від нюансів мрії провидці можуть передбачити невдачі і біди. Тому, щоб з’ясувати, до чого сняться рукавички, муфти, рукавички, згадайте всі дрібниці бачення.

Тлумачення Міллера

Психолог трактує гарні рукавиці як рішення усіх бід завдяки повчанням незнайомця.

Але одягати брудні рукавиці — передвістя пліток про вас. Сонник Міллера рекомендує уважно слухати, про що говорять оточуючі, тоді простіше буде захистити свою репутацію.

Різноманітність виробів

В’язані рукавички в грезе означають мінливість настрою. Відкладіть прийняття важливих рішень на кілька днів, інакше ризикуєте допустити помилку.

Нові робочі рукавиці уві сні закликають до працьовитості. Якщо ви проявите наполегливість і витримку, то зможете виконати будь-яке своє бажання, — обіцяє міс Хассе.

Привиділася хутряна муфта? Сонник звертає увагу, що цілі, до яких ви прагнули кілька днів тому, втратять свою актуальність і викличуть здивування. Найближчим часом догодити вам буде дуже складно, але цей період скоро пройде.

Благополуччя в реальності

Сама по собі рукавиця передбачає отримання слушної поради. І хоча на перший погляд він здається дурним, наслідуючи йому, ви зможете уникнути серйозних неприємностей.

До чого сниться в’язати ошатні рукавички для дитини? У сімейному колі панують взаєморозуміння і благодать. Навіть якщо стався великий скандал, ви помиріться з рідними.

Уві сні берете уроки в’язання, і перше, що зв’язали — це рукавиці? Наяву вам не нададуть обіцяну допомогу, але в результаті такий поворот справи принесе користь, — віщує Місячний сонник.

Жінці, в’язкий рукавички коханому в грезе, провидці передбачають ніжні взаємовідносини з обранцем.

А ось зашивати або ставити латки на рукавицях уві сні, означає, що наяву належить зайнятися надзвичайно вигідною справою.

Зверніть увагу на самопочуття

Знайшли чужі рукавиці? Сонник зазначає: ви багато часу витрачаєте на чутки. Якщо часто мучать болі, переживання за почутого — головна причина нездужання.

Втратили уві сні в’язані рукавиці? Прагнучи полегшити життя близької людини, ви підірвете здоров’я. Якщо рукавиці дитячі, значить, хвороба виявиться легкою. Дорослі — доведеться довго відвідувати лікаря.

Сонник Феломены трактує цей сюжет як глобальні зміни в житті. Ви влаштуєтеся на нову роботу, а можливо, переїдете в інше місто.

Якщо шукали чужі рукавички, які ви втратили, рекомендується дотримуватися обережності, можна спровокувати розвиток хвороби одного.

Остерігайтеся чуток

Забруднили світлі рукавички уві сні, значить, в реальності почнете розпускати плітки. Не треба так чинити, це відгукнеться в найближчому майбутньому.

Прали брудні рукавички? Весняний сонник рекомендує утриматися від ризикованих дій та берегти своє добре ім’я. У разі помилки відновити репутацію буде надзвичайно складно.

Щастя близько

У грезе ви купували мітенки? Жіночий сонник обіцяє: наяву зустрінетеся з особистістю, яка пізніше зробить велику послугу.

Продавати нові рукавички — до матеріальної спроможності. Але якщо вони були поношеними, то для досягнення успіху не робіть активних дій, — каже сонник Цвєткова, — нехай все йде своєю чергою.

Перед покупкою міряли рукавиці? Будьте акуратні в бажаннях, вони можуть здійснитися.

Приємності

Якщо вам подарували рукавички, Східний сонник передбачає: друзі піднесуть сюрприз, який дуже порадує.

Одягати подаровані рукавиці уві сні — ваша давня мрія нарешті здійсниться.

Дарували рукавиці — наяву представиться можливість порадувати людину, з якою ви були повинні. Це найкращим чином позначиться на ваших взаєминах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: