Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щеня до чого сниться?

Сонник щеня до чого сниться?

Побачений щеня не завжди несе в собі ознаку зародження міцних дружніх відносин. Сонник трактує таке бачення також і несподіваною звісткою, наклепом з боку оточуючих або зрадою. Для точного визначення з’явився символу слід більш детально проаналізувати нічне бачення.

Забарвлення собачки

Якщо уві сні щеня був чорного кольору, очікуйте набуття нового друга. Весела гра з малюком в сновидінні обіцяє швидку приємну новину чи несподіваний подарунок від рідної людини.

Побачений щеня з білим кольором шерсті попереджає про настання неприємного життєвого періоду з великою кількістю нервових переживань і суєти.

Купівля або продаж тварини

Вибирати і планувати купити собачку на ринку в сновидінні символізує наявність у вашому оточенні нещиру людину. Він розпускає про плітки і намагається зіпсувати вашу репутацію.

Сучасний сонник цуценя поява в сні відносить до предвестию зародження міцної дружби між вами і людиною, з якою ви найбільше спілкуєтесь.

Кілька цуценят

Поява декількох кутенков поруч з мамою у сні обіцяє несподівану зустріч з приємною жінкою, дуже нагадує вашу рідну маму. З великою часткою ймовірності у вас виникне потяг до нової знайомої. Подібне нічне бачення, пригрезившееся жінці або дівчині, загрожує знайомством з чарівним молодим людиною. Однак зародженням відносин буде заважати вік занадто молодого хлопця.

Якщо в сні багато кумедних цуценят бігає під ногами, чекайте появи маси нових справ у дійсності. Чекають клопоти і спільна робота з колективом, учасники якого будуть сильно поступатися вам за віком.

Універсальний сонник також містить тлумачення того, до чого сниться щеня. Проте трактує він кілька гавкаючих собак, які означають необхідність спілкування найближчим часом з великою кількістю підлітків. Інший варіант трактування сюжету – підсвідома жага виховувати молоде покоління.

Ласкающаяся і заграє собачка

Якщо сниться резвящийся і веселий щеня, він символізує ваше бажання завести дитину. Більш того, слідуючи універсальному сонником, у вашій родині дійсно планується поповнення.

Те, щеня до чого сниться, тлумачиться і в езотеричному соннику. Він пояснює играющуюся з вами собачку як попередження про можливу зраду з боку близьких людей. Голубиться щеня говорить про ймовірності того, що в найближчому майбутньому ваше серце буде завойовано молодим чоловіком, який набагато молодший за вас.

Сонник Часів року

Цей сонник пояснює, до чого сниться щеня в залежності від місяця, в якому відбулося це бачення. Січень – квітень – народження малюка в сім’ї. Інший варіант – великий несподіваний презент.

Тлумачення сну цуценя, що з’явився у травні – серпні носить негативний характер. Скоро ви зробите необдуманий вчинок, який потягне за собою неприємні наслідки. Сонник Часів року рекомендує найближчим часом не робити необачно нічого, зважувати всі прийняті рішення.

Сновидіння у вересні – грудні обіцяє помстою вашу адресу з боку скривдженого людини.

Інші тлумачення

Якщо уві сні пригрезился цуценя, чекайте появи невідкладних справ, які потребують негайного виконання.

Сонник Фрейда говорить про швидке виникнення проблем у людини, якій ви зможете надати неоціненну послугу.

Якщо ви самі були цуценям уві сні, настав час дати відпочинок організму. Останнім часом ви занадто сильно перевтомилися.

Якщо вам подарували цуценя уві сні, стережіться недоброзичливців. Хтось намагається кинути пил вам в очі.

Приснився спляча собачка передвіщає виникнення глибокої приязні до людей, що сильно молодше вас.

Гавкаючий собачонок уві сні загрожує скандалами і розбіжностями з оточенням в дійсності.

Якщо приснився щеня мертвий, будьте готові до зради з боку близького друга. Для вас це буде дуже несподівано.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: