Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щетина до чого сниться?

Сонник щетина до чого сниться?

Щетина тлумачення сонника

Щетина, приснився чоловікові, навряд чи здатна здивувати, чого не можна сказати про жінку. Їй необхідно пригадати всі деталі сну, і після цього звернутися до сонником. Він підкаже, що може обіцяти настільки дивний сон і чого від нього варто чекати – поганого або хорошого?

Щетина на чоловікові

До чого сниться, якщо жінка уві сні гладить чоловічу неголену щоку? Вона знудьгувалася по близькості з протилежною статтю. Їй не вистачає надійних гарячих обіймів і поцілунків. Але не варто відразу ж кидатися на пошуки партнера, остерігає Сексуальний сонник. А, вибираючи чоловіка, не можна забувати про почуття, віддаючись тверезого розрахунку.

Якщо чоловікові уві сні привиділася дуже густа, солідна борода, скоро він опиниться на самоті. Від нього відвернуться всі – близькі люди, друзі, родичі, і не буде до кого звернутися у важкій ситуації. Задумайтеся – що могло призвести до такого плачевного результату? Може бути, ви щось робите не так, і пора це виправити?

На думку сонника Хассе, якщо чоловік бачить у сні щетину, в реальному житті його підстерігають проблеми і невдачі. Якщо щетина була темною і дуже жорсткою, то і неприємності будуть здатні прийняти серйозний оборот. І є висока ймовірність, що вийти з цієї ситуації, нічого не втративши, не вдасться.

Борода на жінці

Якщо жінка побачила себе в сні з чоловічою бородою, то в реальному житті її романтичні стосунки закінчаться крахом. Сон попереджає, що цей період буде важким – вона буде тужити за коханого, знову і знову перебирати спогади, а образа і тягар у душі не дадуть спокійно жити. Їй доведеться впоратися з цим станом, інакше життя забарвиться зовсім темними фарбами.

А ось щетина на жіночих ніжках обіцяє зовсім інше, куди більш приємне. Сновидице скоро чекає захоплююча поїздка. Сонник Велеса дає зовсім інше значення, до чого сниться рослинність на ногах. Вона обіцяє складності у відношенні з людьми, з якими ви працюєте.

Наснилося і зовсім дивне – щетина на жіночому обличчі була різнокольоровою? Життя незабаром обіцяє купу незабутніх вражень, і кожне з них буде краще попереднього. А ось якщо волосся на обличчі були чорного кольору, варто остерегтися – сновидицу чекають проблеми, пов’язані з сім’єю.

Сонник Міллера

До чого може снитися, що щетина кололася, заважаючи цілуватися? Це говорить про те, що чужу думку значить для вас занадто багато.

Сонник попереджає – не піддавайтеся громадськості, приділяйте увагу тільки того, що дорого особисто для вас. Тільки тоді ви прийдете до згоди з власним «я», а значить – до миру і гармонії.

Вищипувати уві сні волосся на обличчі говорить про те, що ви відчуваєте себе нікчемною людиною. Вам відомі причини, чому ви так відчуваєте, але не можете нічого з ними вдіяти. А якщо, незважаючи на старання, від щетини уві сні позбутися не виходить, проблеми, які обтяжують вас наяву, вирішити не вдасться. Відпочиньте від них на час, приділіть увагу іншому, і, цілком можливо, ситуація складеться саме так, як хочеться вам.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: