Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шоколадні цукерки до чого сняться?

Сонник шоколадні цукерки до чого сняться?

Шоколадні цукерки тлумачення сонника

Бачити уві сні шоколадні цукерки дуже добре. Такий сон майже завжди віщує радість, задоволення і натхнення. А для того, щоб точно трактувати, до чого сняться шоколадні цукерки, потрібно відтворити в пам’яті найменші деталі сну та почуття, які ви відчували. Але не забувайте, що для різних людей один і той же сон може і трактуватися по-різному. Тому, звертаючись до сонникам, ви повинні відштовхуватися від власних емоцій, переживань і подій, які з вами відбуваються.

Якщо уві сні вам подарували коробку цукерок, фінансові справи скоро підуть в гору. У цей період висока ймовірність отримати прибуток від вкладення в різні проекти, відкриття накопичувального рахунку та укладення великого контракту. А якщо ви самі вручаєте комусь такий подарунок, значить, деяким вашим надіям судилося розсипатися на порох. Якщо такий сон бачить молода дівчина, сонник натякає, що кохана людина не говорить всієї правди.

А до чого може приснитися, коли під час сну вам довелося поласувати цукерками? Згадайте, чи були вони смачними і якої якості. Найчастіше такий сон пов’язаний з натхненням, появою цікавих ідей, створенням чогось нового. Так от, смачні цукерки обіцяють цікаві проекти і широкі можливості для їх реалізації. А ось якщо цукерки на смак противні або прострочені, реальність найближчим часом не порадує нічим хорошим – велика ймовірність засмутитися з якоїсь причини і захворіти.

Сон, у якому ви купували цукерки в коробці, говорить про те, що скоро до вас в гості нагрянуть далекі родичі. Спочатку ви будете здивовані і збентежені подібним візитом, але скоро зрозумієте, що він приніс вам тільки хороше.

До чого сниться якщо уві сні ви самі варіть шоколад? Отже, ваше фінансове становище скоро піде в гору, причому цього ви досягнете самостійно, не вдаючись до чиїхось порад і допомоги.

Інші тлумачення

Не всі сонники однозначно пояснюють, що означає побачити в сні це ласощі. Сонник Зігмунда Фрейда незабаром обіцяє любовний зв’язок, а те, що сплячий годує кого-то шоколадом, означає, що його лібідо неймовірно сильно, і така людина зможе подарувати партнеру незабутні моменти в ліжку.

А ось Езотеричний сонник пояснює подібний сон негативно і обіцяє, що сплячий незабаром буде стурбований погіршенням самопочуття. Якщо ви уві сні ви їли шоколад, незабаром вступите в боротьбу з недугою, але лікування не затягнеться на довгий час.

Те, до чого сняться цукерки, сонник Міллера, сонник пояснює тим, що сплячий має всі можливості забезпечити дорогим людям гідне існування. Якщо така цукерка приснилася людині, зануреному в бізнес, в майбутньому у нього з’являться надійні партнери для ведення справ, на яких він у всьому зможе покластися.

Якщо термін їх придатності минув, у реальному житті сплячого чекають хвороби та негаразди, а свіжі цукерки обіцяють задоволення, гарний настрій та успіх на любовному фронті.

За сонником Білого Мага, таке ласощі уві сні натякає, що сплячий хоче життя успішної і безпроблемною, але в реальності це людина, скутий по руках і ногах гнітом обставин, обіцянок і боргів. Якщо уві сні довелося пригостити когось цукерками, виходить, у реальному житті сплячий має на меті задобрити когось, щоб використовувати можливі вигоди в майбутньому.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: