Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сорочка до чого сниться?

Сонник сорочка до чого сниться?

Сорочка тлумачення сонника

У більшості випадків наші сни препровождаются явними знаками, які при достовірному поясненні дозволять відшукати варіант рішення з утрудненого становища в життя, а також більш точно передбачати майбутні події. До таких символів у сні можна віднести і сорочку. Що означає таке бачення? Інтерпретації сонників не у всіх випадках пропонують однозначне значення, проте, якщо пригадати всі нюанси сну, то є можливість відкрити приховані таємниці майбутнього майбутнього.

На чому потрібно акцентувати увагу уві сні? Спочатку, що ви конкретно робили з сорочкою: випрали, погладили, одягли на себе, або тільки розглянули цей предмет одягу на інший персони? Потім, якого кольору була сама тканина, спокійних відтінків, або яскравих тонів? І нарешті, пригадайте фасон сорочки – вона була для жінок, або чоловіків.

Дії з сорочкою уві сні

За поясненням Езотеричного сонника виконувати прасування даної речі в нічних видіннях – ознака швидких змін. Будьте готові, ваша життя візьме інше прагнення, і зовсім не обов’язково, що це доведе до змін в кращу сторону.

Цікаву інтерпретацію дає сонник Езопа того, до чого сниться купити сорочку. Коли вашому погляду представлено різноманіття різного одягу, то й наяву вам доведеться вибирати, принісши в жертву щось дороге для вас.

Згідно соннику Міллера сорочка вважається ознакою відносин між благовірними. Коли уві сні чоловік одягнув цю річ, його зрадницькі зради незабаром доведуть до великого конфлікту з дружиною, після чого вона охолоне по відношенню до нього.

Коли покірно закоханій дівчині довелося надягати такий предмет одягу в сні, що належить її обранцеві, то скоро її коханий чоловік буде готовий зробити для неї все.

За изъяснениям Українського сонника займатися пранням сорочки у сні – сигнал швидкої небезпечної хвороби. Особливо несприятливі прогнози, коли з речі отваливалась бруд великими шматками. Захворювання буде досить важко вилікувати.

Придбати сорочку уві сні – сприятливий пророцтво сонника для особи, що складається в шлюбі. Коли в нічних мареннях вона купила річ для чоловіка, то в реальності їй слід чекати від чоловіка дорогого сюрпризу, якого вона давно хоче.

Для впливового представника сильної статі підбирати в магазині річ у сні – означає вибір наяву між домашнім вогнищем і робочої діяльністю. Положення в сімействі досить складне, в кращому випадку направити всі зусилля для його налагодження – сонник пророкує, що приятелі нададуть підтримку в роботі, щоб не втратити її.

До чого сниться нова сорочка? Коли вона домашня, насправді ви будете здорові, святкова – вигідно укладіть контракт, що підвищить ваш добробут.

Сонник передрікає важкі випробування в житті, якщо у сні ви приміряєте сорочку. Неприємний інцидент станеться найближчим часом, а від того, що ви станете робити, буде залежати ваше подальше існування.

Для благовірного міряти річ у сні – знак спокуси. Скоро серед вашого оточення виникне одна приємна обличчя, яка зведе вас з розуму.

Дівчині, яка готується вийти заміж, довелося робити сорочку своїми руками уві сні для обранця, то від того як вона пошита буде залежати майбутня життя сновидця. Якщо на готовій речі є багато вузлів і ниток, згідно соннику вам передбачається тривала життя. Згладжений шов, рівна рядок – до смерті.

Колір і тип одягу уві сні

Сорочка білого кольору уві сні трактується сонником лише в комплексі з дією, яке вами з нею відбувалося. Наділи сорочку – чекайте щастя в житті. Навпаки, зняти річ вважається сигналом неприємностей.

Коли ви відчуваєте, що кохана людина вам не вірний, то не варто сумніватися в тому, до чого сниться чорна сорочка. Друга половинка зраджує вам, але поки ви не уличите її в цьому, брехня не можна буде розкрити.

До чого сниться блакитна сорочка? Це знак майбутньої тихою і злагодженої життя. Вам пощастить пережити приємні події, при яких ви відчуєте гармонійність і комфорт.

Незважаючи на близькість колірних відтінків, сонник несприятливо тлумачить синю сорочку уві сні. Незначна дратівливість людини, спірність і відсутність бажання йти на компроміс введуть його в глухий кут – він не знайде сили правильно вирішити важку проблему.

Розглянути уві сні сорочку яскраво — червоної колірної гамми – ознака порочності, накрила вас незабаром. При наявності коханої людини, намагайтеся якомога краще зберегти у серці почуття – це того варто.

До чого сниться сорочка в клітинку? Це ознака всебічності думок сплячого, і супутньої універсальності стороннього світу. Життєвий шлях наповниться величезним числом подій, радість буде змінювати смуток з високим темпом.

Хрестильницю сорочку здатні бачити в нічних різи ті, хто з давніх пір не пам’ятає про Бога. Сонник рекомендує додати в своє житіє, якоїсь духовності, в іншому випадку ви станете потопати в обмані і гріхи.

До чого сниться чоловіча сорочка? Коли дама одягла її на своє тіло, то сонник застерігає, завзяте експлуатування обранцем, його надмірна покірність, не дасть сприятливих результатів. Ймовірно, йому все набридне, і він знайде іншу поступливу дівчину.

Якщо в сонному баченні сорочка на хлопця була розірваною, забрудненої і неохайною, то по суті сонник пророкує провал у будь-яких починаннях, який станеться внаслідок контакту з ворогами, ошукують вас.

У Сучасному соннику жіночна сорочка – прямий сигнал зради, але лише тоді, коли вона заплямована. Охайність речі означає невинність і непогрішність. Коли ви одягнули її, навпаки, то чекайте обману, засідки, підготовленої ворогами.

Якщо людям, що народилися навесні, приснилася нічна сорочка, сонник обіцяє бурхливу ніч кохання з коханим. Тим, хто з’явився на світ восени, нічна сорочка є ознакою безсоння, життєвого етапу, повного турбот і занепокоєнь.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: