Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник статевий акт до чого сниться?

Сонник статевий акт до чого сниться?

Статевий акт тлумачення сонника

Як правило, статевий акт у сні символізує повну незадоволеність сплячого інтимом в житті або відсутністю як такого. Проте існують й інші версії тлумачення. До чого сниться статевий акт ще? Звернемося за допомогою до сонникам.

Нічні мрії

На думку Фрейда статевий акт у сні не має якоїсь певної символіки. Часто такий сон сниться в разі тривалого утримання або ж коли сновидець переживає період статевого дозрівання.

Також сексуальний контакт у сні може свідчити про якісь втрачені можливості. Якщо ж бачення є невизначеним і розмитим, то його слід приймати лише за відображення ваших сексуальних фантазій.

Особливості акта

Хочете отримати найбільш точний і докладний тлумачення побаченого сюжету і зрозуміти, до чого він снився? Зверніть знімання на деякі нюанси.

Отже, якщо вам приснився статевий акт

Перспективи

Побачили уві сні сюжет із порнографії? Сонник пояснює, що в реальності вами опанувало бажання відкрити для себе нові горизонти, пізнати нове, урізноманітнити своє життя.

Якщо ж у сні вам приснився груповий статевий акт, значить, наяву чекає приємна новина або неочікуваний сюрприз.

Дівчині в положенні спостерігати за статевим актом уві сні до ймовірності того, що пологи почнуться раніше.

У гармонії з партнером

Роздумуєте, до чого сниться інтимний поцілунок у сні? Даний сюжет підтверджує гармонію і довірчі відносини між партнерами.

Однак сонник стверджує, що якщо даний епізод привидівся комусь із коханців, то насправді їх чекає розрив.

Побачили, ніби вас цілує незнайомець? Наяву ви багато часу віддаєте нездійсненним мріям.

Внутрішній протест

Привидівся уві сні перерваний статевий акт, і ви хочете знати, до чого він снився? Швидше за все, наяву прагнете уникнути деяких нав’язаних вам зобов’язань або ж повністю усвідомлюєте свою неповноцінність в якомусь конкретному питанні. Так чи інакше, але ви внутрішньо протестуєте проти рамок і обмежень, що були нав’язані вам суспільством.

Для чоловіка перерваний статевий акт найчастіше ототожнюється з його небажанням одружитися або пошуком нестандартного рішення.

Жінці подібний сюжет підтверджує її небажання народжувати дитину. Або ж вона повністю усвідомлює безперспективність поточних відносин і неминучість розриву з партнером.

Тільки розрахунок

Сонник вважає, що якщо вам довелося бачити кров під час статевого акту, то наяву ваших родичів та рідних чекає якась неприємність.

За іншою версією тлумачення кров підтверджує, що зв’язок між партнерами міцніє з кожним днем.

Якщо при статевому контакті було насильство, значить, наяву доводиться робити щось проти своєї волі.

Якщо ж у сновидінні вас зґвалтували, то в повсякденності ви не хочете грати роль жертви. Жінці такий сон може передвіщати шлюб за розрахунком. Сонник абсолютно в цьому впевнений.

Думка Міллера

Міллер вважає, що якщо дівчині уві сні приснилося насильство і статевий акт, значить, в реальності їй слід побоюватися якогось пригоди з несприятливими наслідками, або незабаром її чекає розрив у відносинах з коханим.

Відчуття

Сонник пояснює, що якщо в сні вам приснилося статевий акт з чоловіком, значить, наяву ви втратили душевний спокій.

Якщо в процесі ви отримали задоволення, то і в дійсності чекає багато приємних миттєвостей.

А ось незручність і розчарування з передрікання сонника пророкують швидкий розрив відносин.

Тільки хороше

Як вважає сонник, задоволення під час статевого акту свідчить про взаємній довірі і гармонії у відносинах. Якщо ж процес не приносить уві сні радості, то наяву ви безумовно маєте потребу в змінах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: