Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник суд до чого сниться?

Сонник суд до чого сниться?

Суд тлумачення сонника

Навіть уві сні суд призводить до хвилювання і тривожності. Як свідчать численні сонники, все, до чого сниться суд, говорить про відсутність задоволення від суспільства, обумовленого діями сновидця. Будьте готові до нежданному нещастя, і попросіть допомоги у приятелів.

Сонник Міллера про сприятливому закінченні задуманого підприємства

Даний сонник суд відносить до сприятливого результату розпочатої справи, лише при мирному і потрібному поведінці сновидця.

Юній дівчині, побачити суду щодо себе самої, і почути вердикт, пояснює що у неї дуже самолюбний і зухвалий характер і що спляча сама виводить на неприємні ситуації, в результаті яких, сама мучиться.

Повідомлення в суд у сні або тривоги наяву

Сонник іменинників пояснює, що прийняти повістку на судочинство в нічних мареннях, означає отримання багатообіцяючих новин. До того пригрезившиеся обставини, часто пророкують потрясіння, пригнічений самопочуття або почуття страху.

Наснилося, ніби вам дали судове оповіщення під розписку? Незабаром станеться інцидент, який порушить спокій і забезпечить емоційну напруженість.

Бізнесменам, побачити уві сні повістку в суд на порозі дому, це віщує надмірну зацікавленість чиновників до роботи сновидіння.

Знаходитися перед самим приміщенням суду, говорить потреби стати більш рішучим і сміливим, щоб отримати бажане.

Не прийти вчасно на судочинство – ваша легковажність і несерйозність можуть призвести до проблем.

Судовий процес у сні – стережіться злісних розмов

Снотолкователь відьми Явдохи трактує, до чого сниться суду щодо вас, ознакою активності ворогів, негативно налаштовують суспільство щодо вас.

Якщо вас залучили уві сні за вбивство іншої людини, а ви намагаєтеся відстояти свою невинність – конкуренція між вами і ворогами буде несправедливою. У даному випадку варто звернутися до друзів за підтримкою.

Приснилося, як прокурор «навешал» на вас вбивчу смерть, чого ви не робили і засудив до тюремній камері, втілює ваше внутрішнє опір. Ймовірно, зробивши непорядний вчинок – ви будете відчувати муки совісті.

Якщо суд таки виправдав вас – чекайте успіху, незважаючи на лихослів’я ворогів.

Побачити себе обвинувачем у справі про вбивство і доповідати на підсудного, пророкує в реальності розплату за непорядні дії, або помилкові вчинки.

Справи амурні і любовні примхи

Сонник Закоханих пояснює, до чого сниться дівчині жорстокий суд над самою собою, холодністю відносин з коханим внаслідок її неблагополучних вчинків.

Розглянути процес суду і брати участь у ньому, пророкує лихослів’я конкуренток і розрив відносин з обранцем.

Трактування сновидіння, в сюжеті якого довелося побачити божий суд, розмовляє, як попередження змінити себе, в іншому випадку це виконають інші і в найбільш жорстокій формі.

Кривавий обряд

Розглянути великий судовий процес з жертвопринесенням, з участю овечки або кабана, пояснює Поєднаним тлумаченням про негативні діяння, або брехливості сплячої людини.

Судочинство над покійним, пророкує розплату за злісні діяння. Бути може, щоб минути кару, потрібно усвідомити власні помилки і покаятися у скоєному.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: