Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник светр до чого сниться?

Сонник светр до чого сниться?

Светр тлумачення сонника

Пробудившись від сну, з задоволенням потягнувшись, ви пригадали, що відчуття м’якості і затишку ви зобов’язані пригрезившемуся светру. Піднявшись з ліжка, приміряли його на своє тіло, і тепло з приснившегося сновидіння залишилося з вами в дійсності. Чудовий сон, ви розсудіть.

А чи так це насправді? Часто уві сні нам є якісь підказки, передані нам підсвідомістю. Вони виражаються у вигляді символів. Популярні сонники здатні дати тлумачення подібних символів без труднощів. А ви бажаєте знати, до чого сниться светр? Давайте подивимося разом!

Пов’язаний вами пуловер

Розглянути, як ви міряєте пов’язаний самостійно светр – у дійсності ви відчуваєте самотність, ви потребуєте в теплому відношенні навколишніх. Може, ви з особливою критикою сприймаєте оточуючих людей.

Приснилося, що ви займаєтеся в’язкої пуловера, не відповідного за статевою ознакою (чоловічий для жінки, і навпаки) – ви намагаєтеся в реальності увійти в чужий образ. Щоб домогтися уваги сторонніх, вам доведеться піти на серйозні вчинки.

Бачиться, як ви почали в’язати пуловер білого кольору, і при цьому використовуєте товсті вовняні нитки – ви намагаєтеся убезпечити себе або близької вам людини від неприємностей в дійсності.

Зв’язати велику кількість джемперів та вручити їх в якості подарунків своїм приятелям – ви занадто зайняті домашніми справами, свідчить Східний сонник. Не заглиблюйтесь в проблеми побуту, приділіть час відпочинку і веселощів.

Розгледіти пов’язаний власноруч светр на чоловікові уві сні, до якого ви відчуваєте симпатію – скоро він подивиться на вас з іншого боку. Намагайтеся справити на обранця позитивне враження, сповіщає сонник.

Прикупити светр

Приснилося сновидіння, в сюжеті якого ви купуєте нову привабливу в’язану кофту в торговому центрі. В майбутньому майбутньому ваші друзі нададуть підтримку, яка вам необхідна на даний момент.

Приміряти уві сні ношений светр, кою ви бажаєте потім купити – наяву ви втратите грошові кошти. Не варто давати в борг нікому гроші в недалекому майбутньому, їх повернення не надійде.

Придбати уві сні новенький пуловер для подарунка його особистості, якій ви відчуваєте симпатію, і знайти подібний сюрприз у відповідь – сновидіння висловлює щиру любов між обранцями. Якщо ви подружня пара – ваш союз гармонійний, якщо ні – скоро між вами виникне романтичний зв’язок.

Бачиться, як ви купили чоловічий светр і вручили його в якості подарунка представниці прекрасної статі – до лицемірства. Якщо річ чиста і приваблива на вигляд — ви солжете кому – небудь, якщо поношений і дірявий – введуть в оману вас, застерігає сонник Міллера.

Купити товсту кофтинку в магазині, а потім надіти її на дитину уві сні – чекайте збільшення в сімействі. Може бути, малюк з’явиться у вас або у когось з рідних людей.

Колірна палітра в одязі

Мариться червонуватий, або рожевий светр – до пристрасті і ніжності у стосунках між закоханими.

Приснилася водолазка темної кольорової гами – до прикрості і риданням. Ймовірно, вам надійдуть неприємні вісті, внаслідок чого ви опечалитесь.

Біла кофта бачиться до успіху в сімействі, пояснює сонник.

Побачити в сні светр оранжевого, або жовтуватого відтінку – до радості та гарного настрою, обіцяє сонник. Можливо, ви відвідаєте гучне захід, що пройде в колі близьких товаришів.

Приснився пуловер зеленого або синього відтінку – гроші дістануться вам без зусиль. Розмір коштів буде не великим, проте дістанеться вам просто так. Швидше за все ви виграєте в лотерею.

Щільна пов’язана кофта сірого кольору – до тузі і засмученням. Вам все буде доставляти невдоволення в недалекому майбутньому, пророкує сонник.

Різні дії зі светром

Бачиться сновидіння, де ви розриваєте на своєму тілі витончену кофтинку – наяву це значить, ви позбудетеся від нав’язливих минулих життєвих подій, і перестанете комплексувати, пророкує сонник.

Наснилося, ніби ви намагаєтеся відіпрати уві сні забруднене светр, змінюючи багато разів чисту воду – ви здійсните бажане, однак пройдете через багато перешкод і неприємностей.

Бачити, як гладите святкову блузу – по суті вам знадобиться виправити минулі помилки, шляхом спокути провини перед особистістю, яку ви образили.

Розпустити раніше в’язаний вами пуловер – всі труднощі вам вдасться вирішити, незважаючи на їх складність, обіцяє сонник.

Приснилося, як ви ріжете зношений пуловер на дрібні частини – вам належить вибирати між двома дорогими для вас особистостями, або цінними речами.

Розглянути, ніби на вас надітий довгий светр, який ви намагаєтеся вкоротити – насправді вам передбачається тривала дорога. Можливо, ви підете у відрядження, або вам призначать ділову зустріч.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: