Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник свій портрет до чого сниться?

Сонник свій портрет до чого сниться?

Свій портрет тлумачення сонника

Не кожен чоловік бачив свій портрет у нічних мареннях. Але, сонник відносить подібне бачення до віщому, тому вимагає від сновидця знайти його вірну трактування відповідально. Тоді, до чого бачиться така незвичайна картина?

Розберіться в собі!

Власне зображення у сні виражає сутність самого сновидца. При цьому не грає ролі, в якому вигляді буде розглянуто портрет. Можливо, вам привидиться фото, або звичайний малюнок на папері з допомогою олівця.

Він відображає два способу: той, в якому спляча людина переважає в дійсності, або той, яким він бажає стати для оточення. Адекватне сприйняття дасть можливість якомога краще розібратися у своїй натурі, і розібратися у власному поводженні.

Відчуття і почуття

Визначити, до чого сниться свій портрет, допоможуть індивідуальні почуття уві сні. До того ж, сонник рекомендує сприймати всі внутрішні сприйняття в прямому сенсі цього слова.

Наснилося, ніби ви стали пишатися своїм портретом – в реальності ви зробите вчинок, який викличе у вас гордість самим собою. Злість і роздратованість – ви станете відчувати незадоволеність собою.

Малюнок уві сні викликав щирі та приємні відчуття? Вас очікує спокійне подружнє життя, без будь – яких несподіванок. Не відчули нічого, крім розчарування? Сонник вважає, що ви можете піти в будь-який момент на рішучі вчинки.

Минуле і майбутнє

Найчастіше особистісний портрет відображає майбутню життя, думки про минулі події. В даному випадку сонник радить згадати, в якому віці ви були зображені на портреті.

Коли приснилося, що на картинці або фотографії ви зображені в молодому чи дитячому віці, то насправді ви занадто часто піддаєтеся ностальгії. Якщо ви розглянули своє зображення в старечому віці, це значить, ваше життя триватиме до глибокої старості.

Детального дослідження потребує і сам портрет. Красива картинка, оформлена в сучасну рамку, вказує на благополучне життя. Похмура, стерта і відразлива має протилежне значення.

Знак біди

У більшості випадків власний портрет здатний приснитися в передвістя майбутнього нещастя. Мова може йти про початок хвороби, аварії, або чорної смуги в житті.

Головне, згадати який вираз обличчя був на вашому портреті. Якщо воно сумно, або похмуро, ситуації в майбутньому виникнуть несприятливі.

Крім цього, сонник радить негайно подбати про стан свого організму, і гарантувати захищеність у побутових умовах та інших громадських місцях.

Думка Міллера

Незвичне трактування подібного сну надає сонник Міллера. Він вважає, що розгледіти власне зображення у сні означає, що наяву своїми діями ви можете змусити сторонніх людей переживати. До того ж, так ви зробите шкоду самому собі.

Час змінюватися!

Інакше, якщо приснилося, ніби ви детально высматриваете особистісний образ, то в дійсності надто зайняті собою, не згадуючи про те, що навколо вас є ті люди, які потребують вашої уваги.

Презирливе ставлення до портрета свідчить про те, що ви відчуваєте невдоволення практично від усього. В першу чергу, ви незадоволені своєю зовнішністю і робочої сферою, до того ж відчуваєте неприязнь до колективу та рідним людям. Подібне бачення натякає переосмислити життєві позиції і поміняти їх.

Дії

До чого сняться різні маніпуляції з портретом? Наснилося, ніби ви виконуєте начерк фарбами свого образу? В реальності ви намагаєтеся опанувати унікальними особливостями. Довелося позувати маестро? Надто красуєтеся перед оточуючими людьми.

До чого сниться загубити, або розірвати власний портрет в сновидінні? Це несприятливі сигнали. Сонник рекомендує бути готовим до великих труднощів, і пригадати, що таке совість.

Так чи інакше, сновидіння варто приймати як якусь підказку, надану вам ззовні. І забувати про подібні знаки не варто.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: