Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник свята вода, до чого сниться?

Сонник свята вода, до чого сниться?

Свята вода тлумачення сонника

Наяву свята вода славиться надзвичайною божественною енергією і силою: виліковує від хвороб, допомагає очистити душу від гріхів, знімає порчу. Тоді до чого вона бачиться в нічних мареннях? Сонники, як правило, пророкують мир і радість. Важливу роль відіграє сюжет, пригрезившийся уві сні. Лише згадавши всі подробиці сонного бачення, є можливість правильно його інтерпретувати.

Пити святу воду

Вживати у сні божественну водицю – до відмінного здоров’я й безмірного успіху у всіх життєвих сферах. Сонник Мандрівника пророкує удачу в будь-яких підприємствах, гарний настрій, а також легкість в глибині душі.

Коли сновидець сильно хворіє якоюсь хворобою і йому ввижається, ніби він у церкві випиває святу воду, то оздоровлення передбачається зовсім скоро. Коли бачиться подібне, то вилікуване захворювання на деякий проміжок часу відступить, і дасть можливість знову відчути себе повним життєвою енергією і силою.

Сонник Міллера свідчить, прийом святої води в нічних сновидіннях – сигнал, що ви відчуєте себе спокійно, будете радіти життю. Хвилювання, метушня на якийсь час залишать вашу душу, після чого з’явиться шанс усвідомити свої справжні бажання.

Кропити святою водою

Обмивати обличчя брудною водою у сні, означає, що насправді ви опинитеся в колі лукавих і удаваних особистостей. Жоден з них не виявляє до вас щирого ставлення. Сонник XXI століття пророкує появу з вини даних людей безліч нещасть і доленосних труднощів.

Уві сні бризкати обличчя знайомого або близької вам людини божественної водицею, значить, ви бажаєте йому тільки щастя і благополуччя. Якщо дані дії здійснюються вами щодо ворога – до рівній боротьбі з ним. Незважаючи на лицемірні вчинки недруга, ви не станете уподібнюватися йому тим же. Сонник Міллера дає рекомендацію дотримуватися обережності, і не розкривати правдивих помислів.

Вмиватися в купелі

Якщо мариться, що ви христіться в церкві уві сні – не варто сумніватися, починайте справу – вона без сумніву дасть успішні результати. Сонник Міллера без сумнівів інформує про те, що вийде здійснити ваші задуми, у тому числі найфантастичніші.

Наснилося, ніби ви нахилили голову в купіль, і занурили її в чистій святої водиці? Майбутня життя доставить вам легкості та насиченості. Доля обдарує вас бажаними сюрпризами, до того ж деякі ваші мрії, нарешті, здійсняться. Коли уві сні вода мала каламутний вигляд, передбачаються непрості місяці. Приснитися подібне може до майбутнього опору за існування, за щасливе життя чи любов.

Наснилося, ніби водицею вас омивав ваш знайомий, або рідна людина? Його життя стане на колишній рівень, проблеми відійдуть на другий план. Приснилося, коли обмивання виконував батюшка, ви відчуєте справжнє щастя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: