Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник телефон до чого сниться?

Сонник телефон до чого сниться?

Телефон тлумачення сонника

Телефони міцно увійшли в наше життя не один десяток років тому, подарувавши людям можливість спілкуватися на відстані. А до чого може приснитися це засіб зв’язку? Сонники допоможуть дати відповідь на це питання.

Якщо уві сні ви говорите по телефону з людиною, в реальності з яким не знайомі, сонник каже, що скоро отримаєте звістку. Воно буде здатне докорінно змінити ваше життя.

Говорити з кимось по телефону у сні означає ще й те, що в реальному житті ви з цією людиною спілкуватися не можете. Цілком ймовірно, у вас ніяк не виходить знайти спільну мову, що робить спілкування неможливим. Але, може, все значно простіше, і розмовляти вам зараз не дозволяють обставини, що склалися, – хтось із вас поїхав так далеко, де зв’язки просто немає.

А до чого може приснитися мобільний телефон? Сонник пояснює цей сон так – вам вдалося вирішити якісь проблеми і все налагодилося, але життя стало сірим і нудним. Вам страшно щось змінювати, і дуже не хочеться звалювати свої негаразди на рідних і близьких. Але, уважніше придивіться до тому, що наснилося. Цілком можливо, там знаходиться підказка, як знайти оптимальне рішення.

Якщо уві сні вам не пощастило розбити телефон, виходить, у реальному житті ви боїтеся щось втратити. Ви задоволені тим, чого вдалося домогтися власними силами, а тепер побоюєтеся, що це зруйнується. Сонник заспокоює ваші побоювання не виправдані, але не пускайте на самоплив те, чого досягли.

Вам приснився номер телефону? Постарайтеся згадати його цифри, вони є прямим ключем до розгадки сну. Одиниця обіцяє швидку боротьбу, двійка обіцяє підступи і плітки, трійка – успіх у всіх починаннях, четвірка – ілюзії, яким навряд чи дано здійснитися, п’ятірка символізує перемогу над суперниками, шістка говорить про брехню, сімка – про успіх, вісімка обіцяє стабільність і впевненість, дев’ятка обіцяє неймовірне везіння, а нуль обіцяє поразку і програш. Загляньте в сонник Піфагора, щоб у подробицях прочитати про кожну цифру.

У сні ви знайшли новий телефон? Така удача перенесеться в реальне життя, обіцяє сонник. Проблема, впоратися з якою ніяк не вдавалося, вирішиться самим сприятливим чином. Причому рішення до неї було в руках когось з ваших друзів і близьких.

У сні ви приймаєте виклик, але телефон продовжує наполегливо телефонувати? В реальності не пропустіть дзвінок, який буде для вас дуже важливий.

Якщо під час сну не вдалося комусь подзвонити або прийняти дзвінок через поганий зв’язок, сонник попереджає, що відносини з тим, хто був на іншому кінці трубки, перервуться або стануть набагато гірше.

А до чого сниться стільниковий телефон? Він, на відміну від свого «провідного» побратима, асоціюється з усім, що пов’язано не тільки зі спілкуванням, але і з пересуваннями. Можливо, в житті вам цього не вистачає. А значить, пора вносити в неї щось нове.

Якщо телефонна розмова сниться жінці, сонник говорить їй про те, що співрозмовник на іншому кінці дроту буде поводитися і діяти зовсім не так, як їй уявляється. Але це не означає, що він до неї нещирим.

До чого може снитися, якщо телефон у вас вкрали? Реальне життя скоро принесе розчарування. Хтось із друзів або близьких зробить щось неприємне, і хоч це не зачепить вас особисто, але сильно розсердить.

А що обіцяє уві сні телефон загублений? Як говорить сонник, ваше оточення скоро зміниться, але будьте обережні, не пускайте в нього заздрісників і пліткарів. Вони тільки й чекають моменту, щоб зганьбити ваше добре ім’я.

Дотримуючись порад Міллера з розгадування снів, можна прийти до таких висновків, що телефон у сні, є попередженням. Можливо, скоро настане момент, коли доведеться тричі перевіряти кожну дію – необхідна вам інформація буде неточною, а люди нечесними.

Якщо приснилося, що розмова з якоїсь причини не відбувся, вам слід замислитися – не переживаєте ви через дрібниці?

До чого може приснитися новий телефон? Скоро настануть події, до яких ви не зможете залишитися байдужим. Але може статися й так, що хтось з вашого оточення не сприйме подію всерйоз, тому постарайтеся уникнути непорозумінь.

Інші тлумачення

Якщо уві сні ви бачите зламаний телефон, значить, всією душею бажаєте уникнути проблем, не намагаючись впоратися з ними своїми силами. Сонник характеризує вас як людини поверхневого, не звикла розбиратися в суті відбуваються з ним речей. Але пам’ятайте, що подібна політика приносить куди більше шкоди, ніж користі.

Під час сну вам не пощастило втратити телефон? Скоро ваші секрети перестануть бути такими. Станеться це без вашої волі, як би ви не намагалися запобігти «витік». Сонник дає слушну пораду: раз вже розкриття таємниць не уникнути, зробіть так, щоб це сталося з найменшими для вас втратами.

Трапляється і таке, що уві сні вдається зрозуміти, хто на іншому кінці дроту до того, як трубка знята. Якщо таке сталося, значить, у реальності ця людина для вас дуже важливий. Причому зовсім не обов’язково це любов або дружба. Як нагадує сонник, взаємна неприязнь теж почуття дуже яскраве.

Уві сні вам подарували телефон? Життя скоро порадує змінами, які жодною мірою не будуть залежати від вас. Якщо вас обтяжує якась проблема, не намагайтеся самі її вирішити. Це візьме на себе той, хто вам доріг.

Сонник говорить і про те, до чого може приснитися, якщо у вас вкрали телефон. В реальному житті хтось бажає забрати з-під носа щось для вас дуже важливе. Друга річ, коханої людини, підтримку згори, так навіть репутацію. Тому будьте уважні і обережні.

Уві сні ваш телефон зламався? Сонник говорить про те, що ви закриті та ізольовані від зовнішнього світу. Самотність ваш постійний супутник, але не слід забувати, що темна смуга не вічна. Скоро настане просвіт.

До чого сниться розбитий телефон? Ви боїтеся втратити чогось цінного, і страх втратити відносини займає верхню сходинку цього списку, пояснює сонник. Розслабтеся і задумайтеся – думки дуже часто матеріалізуються в реальності.

Якщо уві сні ви вирішили купити телефон, значить, готові взяти ситуацію в свої руки. Ви з легкістю можете на неї впливати, головне – не пропустіть можливість.

Про що може говорити розбитий екран телефону? На думку сонників, ви шкодуєте про те, що не вмієте розбиратися в людях. Вчіться читати між рядків, інакше й надалі будете мати тільки тією інформацією, яку вважатимуть за потрібне повідомити.

У сні ви втратили телефон і намагаєтеся знайти? В реальності теж знаходитеся в пошуку, причому шукати можна що завгодно – коханої людини, нову роботу, геніальні ідеї… Якщо телефон знайти вдалося, значить, знахідкою порадує і реальне життя.

До чого може снитися телефон чужий? Неважко здогадатися, що ви занадто активно втручаєтеся в чуже життя, причому дуже часто забуваючи про себе. Приділяйте собі більше уваги, радить сонник, інакше великий ризик залишитися ні з чим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: