Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тухла риба до чого сниться?

Сонник тухла риба до чого сниться?

Тухла риба тлумачення сонника

До чого сниться тухла риба? Найчастіше сонники не дають позитивної відповіді на таке питання. Зіпсована, затхла риба може говорити і про сексуальні відхилення, і про удар в спину, і про збагачення не дуже чесним шляхом. А що подібне обіцяє особисто для вас?

Значення сонника Міллера

Як цей сон трактує всесвітньо відомий тлумач?

Сильний і слабкий підлога

Тлумачення сну, в якому довелося ловити тухлу рибу буде різним і для жінок, і для чоловіків.

Для чоловіків

До чого подібне сниться чоловікові? Якщо рибалка була на льоду, наяву відбудуться події, які змусять змінити ставлення до багатьох речей. Сонники пояснюють подібне бачення і прийдешніми неприємностями. Але є і хороша сторона – ви отримаєте урок, який ви пронесете через усе життя.

Вся риба, яку довелося зловити чоловікові, зіпсувалася і вже майже розклалася? Зайнятого в бізнесі чекають нові злети, робітника – зростання зарплати. Неприємний запах від разложившейся риби говорить про те, що конкуренти плетуть підступи щодо сновидця. А, може бути, удар в спину виявиться і від його колег.

Для жінок

Майже кожна жінка знає, що риболовля в сні обіцяє швидку вагітність. Але от що до чого їй сниться риба протухла?

Якщо уві сні їй довелося витягувати з води тухлу рибу разом з чоловіком, її інтимне життя знаходиться не в кращому стані, пояснює сонник Фрейда. Слід розповісти чоловікові про всі проблеми і постаратися разом їх вирішити. Якщо ж це не вдасться, слід розлучитися, шукаючи відносин, наповнених гармонією з обох сторін.

Такий сон побачила незаміжня дівчина? Вагітність, яка незабаром настане, буде протікати не так просто. Слід якомога швидше звернутися до лікаря, щоб процес протікав безпечно. Те ж саме приснилося жінці в роках?

У неї є шанс стати бабусею, але вагітність дочки чи невістки теж не буде протікати гладко – необхідний ретельний нагляд лікаря. Є у цього сну і ще одне тлумачення – подруги за спиною того, хто бачить сон розпускають про неї плітки, заздрячи її красі і успішної особистому житті.

Плітки і сварки

Вода, яку ви бачите в сні, сповнена тухлою рибою? Сонники кажуть про те, що настав час розпрощатися з надіями. Але якщо ви бачите її кістяк, на якому вціліли шматочки плоті, очікуйте завершення великої справи, причому саме так, як вам хотілося через нього ви отримаєте солідну грошову суму.

Мертві рибки плавають на спині? Дуже скоро посваритеся з кимось із членів сім’ї. Бачили воду, від якої пахло разложившейся рибою? Наяву вас очікують плітки, які не тільки зіпсують настрій, але і можуть вплинути на репутацію.

Хвороби і зрада

До чого може приснитися риба, в якій копошаться хробаки? Подібне обіцяє швидкий недуга, попереджає сонник. Немає нічого страшного, якщо паразити були дрібними. Вас чекають прикрі неприємності, але ви з ними впораєтеся. Спящему слід придивитися до своєї половинки – велика ймовірність зради. А багато великих черв’яків, комах, рибу, говорять про те, що в зраді викриють вже сновидця.

Страва з риби, так і кишить хробаками, попереджає про удар в спину. Але якщо навколо ваших близьких розпускають чутки, не поспішайте їм вірити і відвертатися від близьких. Чутки ці помилкові.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: