Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вмивати обличчя до чого сниться?

Сонник вмивати обличчя до чого сниться?

Умивати обличчя тлумачення сонника

До чого сниться вмивати обличчя? Багато провісники сходяться на думці – вас чекають сюрпризи. Хоча, в залежності від нюансів мрії, умивання може вказувати на термінові справи або лукавість людини.

Передбачення Міллера

Психолог розшифровував умивання уві сні отримання багатства, радісні зміни в житті, безліч позитивних емоцій і вражень. Але якщо обличчя залишилося брудним, Міллер попереджає – доведеться доводити свою невинність.

Непередавані емоції

Розуміючи, до чого сниться вмиватися, слід враховувати, хто це робив і що за рідина використовував.

Чоловікові освіжити обличчя прохолодною чистою водою віщує зустріч з чарівною особливою і початок запаморочливого роману.

Незаміжньою жінці сонник у даному випадку обіцяє побачення, на якому, ймовірно, кавалер запропонує руку і серце.

Якщо у вас проблеми зі здоров’ям, то з сьогоднішнього дня намітиться поліпшення, і хвороба почне відступати.

Уві сні вода після вмивання каламутна і брудна – ви станете жертвою пліток і чуток. Довести свою непричетність не вдасться.

А якщо вода кришталево чиста – чекають зміни на краще, розслабтеся і насолоджуйтеся новими враженнями.

Ванга пророкує: вмиватися уві сні снігом означає настання сприятливого періоду. Ви зумієте успішно довести до кінця важливі проекти, покращиться здоров’я; навколишні визнають ваші заслуги.

Пильності та уваги

Східний сонник умивання каламутною водою розшифровує як погане самопочуття і наближається хвороба. У деяких випадках цей сюжет трактується як надмірно напружена обстановка на роботі і вдома.

До чого сниться дівчині вмиватися брудною водою? Це віщує моральне і фізичне виснаження. Заміжній жінці сонник пророкує сварки з чоловіком, втрату взаєморозуміння. Ви почнете розмовляти «на різних мовах».

Ділових людей такий сценарій у сні закликає бути уважніше. Можна стати жертвою партнерів по бізнесу, укласти невигідну угоду або постраждати від конкурентів.

Щирість або лукавство

Сучасний сонник трактує: якщо ви допомагаєте вмитися іншому, в реальності персонаж вас нахабно обманює, але скоро брехня розкриється, і ви дізнаєтеся всю його таємницю.

Якщо ви не знаєте людини уві сні – неприємні звістки про родича отримаєте від сторонніх людей.

Але умити дитини — сприятливий знак. Попереду чекає радість і щастя.

Бачити, як друга половинка споліскує обличчя в чистій воді – сонник підтверджує щирість почуттів між вами. Якщо рідина каламутна, значить, партнеру є що від вас приховувати, він не повністю чесний з вами.

Не ризикуйте здоров’ям

Повний сонник Нової Ери порівнює умивання в сновидінні з прагненням позбутися від поганих думок і виправити негідні вчинки. Якщо події відбуваються на березі річки, означає, всю вашу родину чекає безліч клопотів.

Якщо ополаскиваетесь у вируючому водоймі, великий ризик переохолодитися і захворіти на ГРВІ.

До чого сниться робити обмивання в каламутній темній воді? Фрейд в даному випадку передбачає наближення депресії, занепаду життєвих сил. Психолог рекомендує позбутися від речей і взаємин, які перестали радувати, а тільки забирають енергію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: