Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник їжа до чого сниться?

Сонник їжа до чого сниться?

Їжа тлумачення сонника

Їжа у сні

Образи, що є нам у сні, дають нам підказки на рівні підсвідомості для вирішення всіх виниклих життєвих негараздів і труднощів. Зокрема, для того, щоб зрозуміти, до чого сниться їжа, необхідно пригадати, що саме ви писали і їли в останній час, наскільки апетитно виглядала страву, і які гастрономічні відчуття ви відчули, поглинаючи блюдо. Адже сонник пропонує різні тлумачення сну.

Незважаючи на те, що їжа є першорядним умовою для життєдіяльності кожного з нас, бачити її уві сні є свідченням добрих змін. Часто тлумачення сну безпосередньо залежить від того, чи відчували ви смак їжі і наскільки він був вам до вподоби. Смачна їжа, перш за все, говорить про прагнення сновидця до самовдосконалення. Неприємна на смак — віщує різні неприємності.

Достаток на столі

На питання, до чого сниться багато їжі на столі, є відповідь у Езопа. На думку його сонника, подібне бачення зазначає у чоловіка — сновидця надмірну збудливість і підвищену сексуальність. Спящему необхідно взяти під суворий контроль власні чуттєві пориви в житті.

Іншим варіантом тлумачення сну є неждані відвідувачі.

Заставлений стравами стіл

У відповідність з тлумаченням сну по Народному толкователю, накритий стравами стіл у сні символізує успіх і добробут в дійсності у сновидця.

Приснилося, що ви сидите за великим столом з їжею і зайняті при цьому трапезою? Подібний сон передвіщає важливий захід в реальності і пов’язані з ним клопоти і турботи, що обтяжать сплячого. Іноді такий епізод є передвісником хвороби наяву.

Привиділося уві сні, що ви сидите за столом і перед вами тарілка з їжею? У відповідність з думкою Сучасного сонника в неозорому майбутньому слід очікувати приємних зустрічей і знайомств.

Побачили в сновидінні тарілку з супом? У повсякденності чекайте несподіваної фінансової прибутку.

А ось до чого сниться витягувати їжу з холодильника? Такий сюжет віщує приїзд близького друга. Довелося уві сні, класти їстівне в холодильник? Наяву вас очікує успіх у будь-якій сфері діяльності і непогані дивіденди.

Готування

Якщо вам довелося в нічних мареннях щось смажити, то наяву слід проявляти більше уваги до власного здоров’я. Інакше все може закінчитися проблемами в роботі шлунково-кишкового тракту. А згідно з тлумаченням сну Езотеричного соннику сновидінню і зовсім потрібно триматися насторожі. Адже в майбутньому у нього можуть виникнути конфлікти і сварки з близькими та рідними.

Сон, у якому жінка смажить їжу для свого чоловіка, передвіщає їй же неприємності з своїм обранцем.

Розмірковує над тим, до чого сниться готування їжі? Зверніться за відповіддю до Народного толкователю. Подібні мрії символізують приємні клопоти у майбутньому. Крім того, і висока ймовірність приїзду довгоочікуваних гостей. Однак, постарайтеся пригадати, з яким настроєм ви поралися на кухні. Так, якщо під час готування у вас щось не виходило або і зовсім все валилося з рук, то в реальності вас також можуть переслідувати проблеми і розчарування.

А от якщо в сні блюдо виявилося зіпсовано: пересолене або спалено, то в реальному житті вам не уникнути скандалів. До чого сниться сильний запах гару? До чвар і затяжних скандалів.

Повна каструля на плиті, що привиділася в сновидінні, обіцяє непогану винагороду за свою роботу.

Довелося уві сні солити їжу під час її приготування? Насправді ви зіткнетеся з багатьма труднощами і сварками на службі.

Все ще роздумуєте над тим, що символізує пересіл їжі у сні? Езоп вважає, що подібний епізод несе сновидінню застереження. Так, в повсякденності слід бути більш пильним. За вашою спиною заздрісники плетуть інтриги, що вельми здатні принести вам шкоди.

Варити їжу в сні — знак можливих досягнень у майбутньому. Швидше за все, всі ваші починання принесуть свої плоди.

Їжа від померлих

Іноді в царстві Морфея нас відвідують і померлі. Нерідкі і бачення, коду небіжчик готує їжу. Яким би не було сильним занепокоєння, не варто впадати в паніку. Адже подібний епізод несе лише хороше в життя сновидця. Не варто лякатися і якщо покійний пропонує розділити уві сні трапезу. Такий сон обіцяє сновидінню залізне здоров’я і фінансову незалежність.

Але от якщо наснилося в нічних мареннях, як сплячий готує їжу для померлого, то в цьому випадку необхідно насторожитися. Такий сон пророкує серйозні проблеми зі здоров’ям, що не виключають і смерть в майбутньому.

До чого сниться, як небіжчик пригощає їжею сплячого? Тільки до щасливого результату в дійсності. Але, якщо покійний пригощає ягодами — чекайте якихось неприємностей. Є й інший варіант тлумачення такого сну. Він попереджає про візит родичів.

Купівля продуктів

Приснилося уві сні, як ви вибираєте продукти в крамниці, магазині чи на ринку? Приготуйтеся реальності до гострої нестачі грошей. У цьому випадку, згідно з тлумаченням сну по соннику Мандрівників, слід утриматися від необдуманих покупок і вкладень.

Пригадайте поточніше, що купували у сні? Адже якщо сниться купувати стиглі фрукти, то наяву якщо і не вдасться уникнути додаткових витрат, то вони хоча б будуть виправданими.

Привиділося, як уві сні ви купуєте собі щось з печеного? Гришина переконана, що навіть банальна булка уві сні може передвіщати як дохід, так і розорення. Тут важливе значення має свіжість і зовнішній вигляд випічки. Черства їжа завжди знаменує втрати в майбутньому.

Розділити частування

Ділитися в сновидінні їжею, підгодовувати кого-небудь, значить бути успішним наяву. Універсальний тлумач стверджує, що пророблена робота буде винагороджена цілком гідно. Крім того, такий сон свідчить про чуйності сновидця, його готовність допомогти.

Приймати їжу

До чого сниться страви з риби. Згідно трактування Міллера подібний епізод говорить про зміни на краще, що не за горами. Швидше за все, сновидінню принесуть благі вісті. Якщо уві сні ви вживаєте рибу дуже швидко, то наяву вам доведеться зіткнутися з дрібними клопотами.

Довелося уві сні їсти м’ясо? Напевно вам не уникнути проблем зі здоров’ям. Довелося когось годувати м’ясом у сні? Наяву ви втратите свою репутацію. Довелося м’ясо смажити у сні — чекайте гучних тусовок в реальності.

Їсти уві сні консерви — віщує якийсь виграш наяву. А згідно соннику Мандрівників ви зможете в реальному житті отримати слушну пораду.

Приснилося, як їсте в їдальні? Очікуйте компанійських посиденьок.

Просити їжу

Довелося уві сні жебракувати? Чекайте насправді серйозних труднощів у фінансовому плані. Однак якщо подібний епізод приснився нужденним, то можливо в реальності сновидець отримати допомогу з боку.

Якщо уві сні довелося жебракувати у перехожих, то напевно наяву вами були упущені хороші перспективи.

Приснилося, як небіжчик уві сні просить їжу, і ви йому не відмовляєте? В майбутньому на вас чекає важка хвороба.

Привиділося, як у сновидінні померлий просить їсти? Будьте напоготові в повсякденності. Вас чекають неприємності. Нелишнем буде відвідати могилу покійного або «пом’янути» його в церкві.

Згідно тлумаченням сонника XXI століття злодійство в сновидіннях передвіщає розчарування в реальному житті.

Зіпсована їжа

Найчастіше зіпсована їжа уві сні несе для сновидця негативний знак.

Так, тлумачення сну, до чого сняться черв’яки в їжі, є і у Гришиній. Вона вважає, що у сновидця в близькому оточенні є заздрісники, які постійно намагаються нашкодити. Постарайтеся позбутися від таких «друзів» швидше.

Якщо наснилися черв’яки, то не чекайте хорошого. Таке бачення завжди уособлює тільки негатив.

А ось якщо сплячий, бачить уві сні червиві плоди, то згідно тлумачення сну по Сучасному соннику йому слід піти на компроміс і налагодити взаємини зі своєю половинкою в реальному житті.

Опариші у сні несуть з собою неприємності. Такий сон попереджає про можливу зраду з боку близьких та рідних. Намагайтеся «відкривати карти» тільки перед перевіреними людьми.

До чого сняться мухи в їжі? Так, якщо муха загрузла в варення, то насправді ви станете свідком того, як брехуна виведуть на чисту воду. Якщо уві сні муха повзає по їжі, то напевно ваша наполегливість допоможе вам у повсякденності. Ваші починання не принесуть бажаних плодів.

Довелося уві сні знайти волосся в їжі? Подібний епізод відображає стан душі сновидця. І згідно з даними Психологічного сонника ви в реальності вступили в протиборство зі своїм близьким оточенням.

Тлумачення сну про зіпсованої їжі є і у Шереминской. Вона вважає, що така їжа приносить розчарування.

Підгнивша їжа говорить про можливу хворобу. А якщо в сні ви розбираєте гнилі страви, то наяву можете посваритися зі своїм друзями. Навіть на все життя.

Іноді причиною поганих снів є банальний щільний вечеря. Хочете уникнути відштовхують видінь? Відмовтеся від переїдання.

Інші тлумачення сну

Міллер вважає, що деякі сни є своєрідним попередженням про можливу небезпеку. Постарайтеся в реальності звертатися з документами більш уважно.

А ось згідно з даними Народного сонника подібний епізод у сні може принести в життя сновидця удачу та достаток.

Довелося побачити в сні піднос з їжею? Можете підготуватися до того, що всі ваші плани в повсякденності принесуть очікувані плоди.

Якщо уві сні ви їсте, а страва не має смаку, і вам пропонують приправу занадто пізно — вже після прийому їжі, то підготуйтеся до того, що ваші надії не виправдаються.

Побачили уві сні. Що роздаєте їжу? Нічне бачення підтверджує вашу готовність йти в реальному житті на певні жертви.

Пригощаєте їжею сторонніх — чекайте розтрат. В іншій інтерпретації подібний сон свідчить про вашу лінь і безініціативність.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: