Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зелений виноград до чого сниться?

Сонник зелений виноград до чого сниться?

Зелений виноград тлумачення сонника

Символ достатку, родючості, зелений виноград у сні пророкує зміни в роботі та сімейного життя. До чого сниться білий виноград, смачний винний напій? Тлумачі відкривають світ прихованих знаків внутрішнього свідомості, що представляє про подальше життя більше, ніж можна уявити.

Бачити смарагдові кетяги

Згідно соннику Фрейда, зелений виноград – знак сладострастности. Що означає, якщо він пригрезился сновидінню, відчуває наяву максимум насолоди від сексуального життя? Насправді сплячий нехтує іншими зобов’язаннями в сім’ї. Його принцип життя – це втіхи в ліжку.

Коли зелений виноград сниться жінці – це ознака її цнотливості, простоти помислів, відданості.

Сонник Сонариум представляє відмінне від інших пояснення: гроно винограду обіцяє особі ідилію у сімейних відносинах, юної незаміжньої дівчини – вдалий шлюб, здорових дітей, чоловікам пророкує успіх у підприємництві.

Продавати зелений виноград – в сумі залишаться позаду

Побачити в сні виноград, що висить високо на лозі, і не намагатися його дістати – сприятливий символ.

Сонник Міллера віщує: є ймовірність отримати суспільний статус, захопити в свої руки владу.

За версією Езопа, марні спроби зірвати дозрілу кисть обіцяє крах надій. Ще не настав час пожинати плоди своєї наполегливої праці.

Виноградник

До чого сниться, ніби ви висадили білий виноград, або доглядаєте за ним? Езоп вказує на подолання труднощів у житті, успіх у всьому.

Приснилося, що ви зірвали листочки виноградника? Слухайте, що говорять і радять ваші соратники.

Самі в ручну зібрали у сні грона винограду – попереду вас чекають великі прикрості.

Якщо ви намагаєтеся сховатися під тінню виноградної лози, сон пророкує ймовірну брехня. Варто бути більш обачним у веденні бізнесу.

За даними сонника Сонариума, висохла лоза пророкує проблеми, як в особистих відносинах, так і в робочих моментах. Довелося садити виноград – бізнес принесе вам стабільний дохід.

Їсти солодкі плоди

Згідно соннику Міллера, коли приснилася зелена виноградна лоза, м’яка і солодка на смак кисть винограду, це означає, що наяву ви маєте тяжкі турботи.

Як вказує Циганський сонник, зелений виноград, який ви їсте уві сні, пророкує веселий захід. А сухі ягоди, навпаки, обіцяють втрати і занепокоєння.

Міллер вважає, їсти уві сні недозрілі ягоди кислуваті на смак – значить, нести на своїх плечах тягар проблем. Через час до сновидінню прийде самовпевненість, і тим самим він поверне колишнє душевну рівновагу.

Побачити в сні дрібні ягоди, які ще не дозріли – ознака майбутніх негараздів.

Виноробство

До чого сниться самостійно виготовляти вино з білого винограду? Езоп передрікає авторитет у суспільстві, грошові доходи і успіх в реалізації задуманих цілей.

Сонник Езопа інтерпретує виноград будь-якого сорту – як ознака родючості та багатства. Коли людині приснилося, що він випиває винний напій, це передрікає йому щастя, злагодженість в сім’ї, відмінне добробут.

Якщо розгледіли, що вас пригощали вином – сміливо покладайтеся на підтримку товаришів.

До чого бачиться, як ви топчіть кетяги ягід? Згідно Циганського толкователю, ви переможете суперників і заздрісних людей.

Перська сонник вказує, все залежить від ємності, де тиснуть грона. Якщо це дерев’яна посуд – скоро ви станете працювати під чиїмось керівництвом, глиняний – поруч з вами буде відмінний керівник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: