Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник земля чорна до чого сниться?

Сонник земля чорна до чого сниться?

Земля чорна тлумачення сонника

«Земля – це символ багатства і родючості. Подібні твердження нам пам’ятаються з дитячих років, тому рідко хто зможе заперечити з цього приводу. Буває, до нас у сновидіннях є чудові образи і сюжети. Морфей дарує нас барвистими пейзажами, ми злітаємо над хмарами і паримо в повітрі, ми привабливі, маємо багато грошей, нас оточує лише радість!

Але трапляється і так, що сновидіння зовсім похмурі, бувають навіть в чорно – білих тонах. Нам бачаться бувалі речі: земля, вода, небо, гори. Чому це відбувається, підкажуть лише тлумачі. Подивіться на них, і дізнаємось, до чого сниться, наприклад, земля чорна!

Багатий чорнозем

Розглянути уві сні чорноземний грунт, багату мінералами – сонник дає нам підказку, таке бачення – це ознака процвітання. Все у вас відбудеться благополучно.

Бачиться, ніби ширяє над землею пар – сонник рекомендує «зняти рожеві окуляри», ви занадто багато мрієте. Яких-небудь несприятливих подій сон не віщує. Просто якщо ви постійно марите в мріях про нездійснені бажання, можете пропустити справжню удачу на успіх.

Приснилося бачення, ніби ви впали на землю – чекайте захоплюючих розваг або поїздок у далекі країни, про яких марите в мріях.

Побачити, що грунт чорна і волога від надлишку води – наяву вам вдасться здійснити вашу найзаповітнішу мрію. Не пропустіть подаровану долею можливість, вказує сонник.

Погана грунт

Довелося розгледіти у сні, що ваш город покритий сухою землею – скоро ви усвідомлюєте, що ваша діяльність не приносить вам справжньої насолоди. Сонник рекомендує добре подумати і прийняти відповідний вибір, перед тим, як займатися корінними змінами.

Як вказує сонник, земля чорна з наявністю тріщин від спеки, означає, що ви занадто зациклені на власних задумах. Якщо щось йде не так, як ви задумали, не здавайтеся. Будьте оптимістом, ймовірно, вам слід скорегувати плани, тоді все вийде.

Приснився занадто сухий чорний ґрунт, який розсипається при щонайменшому дотику? Вашим надіям незабаром не дано здійснитися. Не журіться, це сновидіння тільки знак. Змініть трохи вашу мрію, і так вона здійсниться вже на наступний день.

Мариться бруд, затягує ваші ноги? Наяву ви перебуваєте в полоні неблагополучних обставин. Ймовірно, ви дали обіцянку комусь виконати те, що ви не в силах зробити і це вас турбує. Дотримуйтесь чесність перед самим собою та іншими, розкайтеся в необдуманих вчинках.

Копатися на грядках

Приснилося, як ви здійснюєте посів культур на переораному поле? Ваше стан організму буде відмінним, тому вам не страшний будь-яку недугу.

Приснилася городня грунт, зрита кротами – зберігайте фінанси. Сонник застерігає, незабаром ви можете опинитися в досить дивний випадок. Не варто піддаватися спокусі.

Виконувати посадку саджанців у своєму городі – до доходу, обіцяє сонник. Довелося заривати зачатки в родючий грунт – до величезного достатку.

Якщо висадили рослини в сухий чорнозем – до незначних грошей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: