Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зерно до чого сниться?

Сонник зерно до чого сниться?

Зерно тлумачення сонника

За версіями багатьох тлумачів, зерно уві сні порівнюється з новітнім етапом в житті, доходом, благополуччям і щастям. Все, до чого сниться сон із зерном, уособлює чіткі поняття сновидця, працьовитість і результати праці, отримані власними зусиллями.

Сонник Мандрівника бачення про зерно изъясняет позитивним періодом для сновидця. Його робота отримає гідну винагороду, що пророкує величезний дохід і щастя. Також пригрезившийся сон значить відмінне здоров’я і процвітання.

Представницям прекрасної статі, побачити уві сні зерно, обіцяє бажане зачаття дитини, чоловікам – шанс обзавестися сім’єю. Людям у шлюбі аналогічна картина пророкує щасливе майбутнє.

Яке воно?

Насіння молодий зрілої пшениці, за версією Ісламського сонника, висловлюють доброту, засушені обіцяють неприємності.

Для юних дівчат все, до чого бачиться аналогічна картина, що відображає набуття надії на щасливе майбутнє, знайомство з хлопцем, який зробив її щасливою.

Як пояснює сонник, зерно пшениці в зрілому вигляді, передрікає благополучне вирішення всіх спірних ситуацій, розуміння між членами сім’ї.

Зерно, що має пророслий росток, застерігає сплячого передчасно готувати запаси на зимовий період часу, до того ж уникнути грошових витрат.

Пригрезившееся порченное шкідниками насіння, згідно соннику Дмитра та Надії Зими, обіцяє втрати, обумовлені інтригами за спиною сновидця.

Наснилося, ніби пташенята клюють зерна – понесете позбавлення внаслідок надмірної хлопотливости.

Розглянути у сні, ніби зерно пропадає від підвищеної вологості, вважається попередженням, що щастя сплячої людини знаходиться під небезпекою. Так, з причини поганого настрою, ви можете порушити благополучний хід своїх справ, що призведе до не поновлюваних втрат.

Де лежать насіння

Побачити засіки, наповнені великим вистиглим зерном, за версією сонника від А до Я, вважається ознакою швидкого зростання у всіх починаннях. Наснилося, ніби пшоно упаковано в мішки – вас чекає в майбутньому постійний дохід, коли їх велика кількість – до багатого і ізобільному майбутньому.

Сонник Міллера те, до чого сниться зерно в мішках, висловлює рішучість сплячого отримати успіх в улюбленій справі. Дивитися, як зернятка ллються потоком з зернозбиральної машини, пророкує щасливі занепокоєння близьких людей і товаришів.

Маніпуляції з насінням

До чого сниться, ніби ви просеиваете зерно? Сон уособлює вашу мрію на безтурботне життя. Довелося сіяти пшоно на камені – непродуманий хід дій можуть порушити вашу щасливе життя.

Додаткову інтерпретацію такого сюжету є сонник Жовтого Імператора. Наприклад, посіяти зерно в нічних мареннях значить, наяву стан сновидця вважається благополучним для розвитку справ – його зосередженість, свобода слова і вміння дадуть бажані результати.

Просипати повз зерна у сні обіцяє дрібні чвари і непорозуміння в родині. Довелося розсипати велику кількість насіння? Насправді чекають незначні конфлікти, які можуть перейти у велику сварку.

Самостійно молотити зернятка – отримати вигоду у вдалому справі, яка витратить багато сил. Якщо ви мололи ячмінь, незабаром вас чекає благополучне заможне час.

Косіть колосся? В майбутньому майбутньому важкий час закінчиться, ви позбудетеся від проблем. Їсти молоденькі колоски у сні – будете цінне майно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: