Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зима до чого сниться?

Сонник зима до чого сниться?

Зима тлумачення сонника

Холоднеча і зима – два однозначних поняття, навівають горе і печаль. До чого сниться зима? За версіями багатьох снотолкователей цей холодний сезон втілює період в житті, коли все зупиняється. Дорога до вашої мрії стає заледенелой, коли немає можливості закінчити розпочату справу до логічного завершення.

Однак не всі інтерпретації сонника засновані тільки на несприятливому изъяснении морозу і холоду. Якщо ваші іменини випадають на осінній період, то зима у сні означає початок нетривалого, але досить бурхливого роману. Він залишить у вашому житті досить насичені емоції.

Що віщує зима в нічних мареннях за версією Жіночого сонника? Це ознака неприємностей зі здоров’ям, погіршення роботи органів. Все це змусить вас нервувати, у результаті ви втратите надію на успіх.

Якщо ви народилися в літній період, і розглянули зимову пору уві сні, то пояснення сновидіння також буде неприємним. Вас чекає тривалий недугу, не стільки небезпечний, скільки виснажливий і дискомфортний.

Як пояснює Велесов сонник, зима в сонному баченні – знак приходу сприятливого етапу в майбутньому. Зима в нічних мареннях в інший сезон пророкує підвищення матеріального становища, розвиток підприємництва.

Згідно соннику Міллера, все до чого сниться зима, передбачає інтуїтивну суть. Ймовірно, ви в недавньому часу зробили тяжку роботу, і сюжет подібного роду втілює ваші зусилля.

Розгледіти у сні сніжну пору з великими м’якими кучугурами, або навпаки сувору зиму, у трактуванні Французького тлумача означає знайти божественний успіх у подальшому житті.

До чого сниться зима в літню пору? Езотеричний сонник являє подібного бачення позитивне пояснення: незабаром ви підніметеся по кар’єрних сходах, або вдасться зірвати куш в лотерею. Не має значення, яким конкретним шляхом вам дістануться гроші, ваше фінансове добробут різко піде в гору.

Зимові природні явища уві сні

Рослини в цвіту у зимові місяці за поясненням тлумача пророкують успіх, любов, щасливі моменти. Однак зима вносить ложку дьогтю в подібні позитивні трактування – всяке радісну мить може бути затьмарене незначними проблемами.

Приснилися квітучі рослини взимку? Це значить, вся ваша життя побудована на розвитку любовних взаємин, і ви відчуваєте справжні почуття.

Чекайте новітніх досягнень наяву, коли плавали у сні взимку. Білий пейзаж, як ознака добра, нових починань, і дзеркальний лід, як символ самостійності, в цілому створюють позитивний знак.

До чого сниться злива взимку? Краплі дощу в зимовий період часу пророкують прийняття сприятливих звісток. Коли ви розгледіли яскраву блискавку на небі під час бурхливої грози, чекайте раптового грошової винагороди.

Пощастило радісно котитися зі снігової гори у сні? Депресія сплячої людини, смуток і відсутність бажання що – небудь робити обумовлено песимізмом, неможливістю позбавити себе від негативної енергії в суттєвості.

Молодий хлопець, якому примарилася зима в інший сезон, не зазнає щастя в первинному шлюбі, адже його дружина буде злий. Для дівчат морозний період говорить про довгоочікуваний спокій.

До чого сниться також літо взимку? Для одруженого сновидця подібний сон може означати майбутній переляк. Для особи у шлюбі сон означає збільшення доходу.

Народження новітніх емоцій, виникнення щастя і радості в цьому обіцяє весна зимою в сонних мареннях. Рання відлига, молода зелена травичка, як знак зародження нового, пророкує сонником зачаття довгоочікуваного дитини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: