Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зоопарк до чого сниться?

Сонник зоопарк до чого сниться?

Зоопарк тлумачення сонника

У сновидінні ви самотньо бродили по зоологічному парку – підготуйтеся, наяву вас чекають труднощі. Не важко зрозуміти, до чого сниться сон, де ви прогулюєтеся по зоопарку в компанії зі своїми дітьми або коханим. Вони вже давно не отримують від вас уваги. У всіх найдрібніших деталях зможе розібратися тлумач.

Бути гостем зоопарку – до труднощів і смутку

Вам приснилося бачення, де ви без будь-чийого супроводу йдіть і дивіться на звірів у клітках – до неприємностей. При цьому вас чекає низка труднощів, змінюються один за одним.

Побачити в сні, ніби ви привели в зоопарк своє дитя, або прогулюється з коханою людиною – наяву ваші рідні засмучені вашою поведінкою. Терміново зробіть щось, і подаруйте тепло своїм близьким, рекомендує сонник Міллера.

Привиділося, ніби в клітці сидять не звірі, а звичайні люди? Ви егоїстична людина, тому вам досить важко підтримувати спілкування з іншими людьми. Перестаньте ставитися так упереджено, необхідно налагодити спілкування, радить сонник.

Немає приводу для засмучень

Наснилося, ніби ви виконуєте роль співробітника, і погодували тваринок – ваше життя дуже різноманітна. Живіть далі в тому ж темпі, і смуток ніколи вас не торкнеться.

Розгледіти у сні, ніби ви звіриний доктор, і щодня оглядаєте вихованців – ви чудовий товариш, завжди готовий допомогти. Приятелі вас поважають, радує поясненням сонник Лоффа.

Бачиться, ніби ви прибиралися уві сні у звіриній клітці – незважаючи на те, що життя часто проблематична, ви не сумуйте і зберігаєте оптимізм.

Радість відшукає дорогу до вас…

Примарилось сновидіння, де ви прогулюється у парку Сафарі, де вільно живуть леви, тигри та інші звірі африканської савани? Незважаючи на всі проблеми, щастя вже близько з вами, обіцяє Місячний сонник.

Наснилося, ніби ви погодували невеликого носорога – успіх буде на вашому боці, проте чи вдасться вам залишити його при собі. Присутність удачі у вашій життя повністю залежить тільки від вас.

Пощастило грати, або робити пам’ятні фотографії в парковій зоні з дитинчатами лева, леопарда, рисі, а також іншими хижаками? За рахунок своєї хоробрості й рішучості ви зможете досягти бажаної мети.

Дельфінарій, як символ приємних несподіванок

Розгледіти себе уві сні гостем дельфінарію – до радісних подій, виконаними для вас приятелями, передрікає сонник Цвєткова.

Мариться, як ви даєте корм качок або гусей, плаваючим у водоймі – друга половинка порадує вас приємним сюрпризом.

Привиділося, що ви милуєтеся видом океанаріуму з внутрішньої його частини, і дивіться, як плавають морські мешканці? Незабаром ви познайомитеся з людиною, який привнесе у ваше життя радість, пророкує сонник XXI століття.

Втеча з зоологічного саду як ознака незгоди

Наснилося, ніби ви женіться за носорогом, які втекли з клітки – в реальності ви чимось незадоволені, тому вашу поведінку можна назвати агресивним.

Як вказує Весняний сонник, зоопарк, з якого втекли всі тварини, означає: щоб досягти цілей, ви готові переступити через моральні суспільні норми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: