Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зуб хитається до чого сниться?

Сонник зуб хитається до чого сниться?

Зуб хитається тлумачення сонника

Зі сну зуби непростий символ, багатозначне і докладно истолковывающийся сониками. Проблеми з ними уві сні найчастіше обіцяють неприємності наяву. Наприклад один пошатывающийся різець або ікло, може передвіщати автомобільну аварію, поломку, спалах, травму.

Приснилося, що хитаються кілька зубів, тоді чекають неабиякі неприємності, які суттєво ускладнять життя. Це ж бачення може сигналізувати про те, що пора звернути увагу на наростають з кожним днем проблеми зі здоров’ям. Головна біда в тому, що сновидець знаходиться у пригніченому, пригніченому стані, за яким послідує найглибша депресія і нервове виснаження. Впоратися з такими недугами без допомоги фахівця неможливо. Так до чого ще може снитися, що зуб хитається?

Про родичів та плани

Досить часто сон про розхитаних зубах попереджає сплячого про прогресуючому захворюванні. Причому мова може йти не тільки про сновидце, але і його близьких. Щоб точніше визначити: кому загрожує небезпека, необхідно згадати, де розташований уражений зуб. Попереду, — значить в зоні ризику — батьки, дружина, чоловік, діти, сестри, брати. А ось якщо нестійке становище у корінних, то хвороби торкнуться далекої рідні та просто добрих знайомих. В нижньому ряду — тоді доведеться хвилюватися за осіб жіночої статі. У верхньому — за чоловіків.

Втім, деякі сонники, вважають, що розхитаний зуб, якщо і обіцяє спілкування з лікарем, то швидше за все, зі стоматологом. Але в будь-якому випадку зволікати з візитом до лікаря не варто, незалежно від імовірної тяжкості та стадії хвороби. Адже якщо вчасно не вжити заходів профілактики, потім потрібно буде витратити час і гроші на лікування.

До чого сниться зуб, змучений, але не випадає? Таке бачення пророкує поповнення в сімействі. Коли ж старий зубок вже тіснить новий, то в житті сновидца настає новий етап, який передбачає зміну місця проживання, роботи, і навіть весілля чи розлучення.

Найстрашніше ознаку — хвороба з летальним результатом, як припускають у снів про те, що зуб і рухається і кровоточить. Але не всі сонники настільки песимістичні. У багатьох з них знайдеться інше тлумачення — сплячий змушений буде відмовитися від початкових планів і тимчасово лягти на дно. В іншому випадку йому загрожують неприємності. Наприклад, крах бізнесу, розорення.

Непрості ситуації

Ваше становище зараз не з легких, і ви розумієте це, ось до чого сниться, що зуб хитається. У чому причина? Вас не влаштовує нинішня робота, заробіток або відчуваєте, що поводиться незграбно з представниками протилежної статі. Що робити? Перш за все, заспокоїтися і почекати пару тижнів.

Подібні негаразди можуть бути викликані некоректним самооцінкою. Ви або занижуєте свої здібності, або, навпаки, надзвичайно самовпевнені і спесивы. Прислухайтеся до думки людей, що люблять, або запитайте у них ради.

В Універсальному соннику описано, до чого сниться розхитаний передній різець. Це знак того, що ви напружені, стривожені тим, що боїтеся постати перед значимими для вас людьми в невигідному світлі. Ніяковієте свого зовнішнього вигляду? Тоді знайдіть можливість, ретельно почистити пір’ячко. Проведіть репетицію майбутньої розмови або зустрічі, продумайте до дрібниць свій туалет. І тоді успіх вам забезпечений.

Тлумачення негативні і позитивні

До чого сниться хитаючийся зуб, який намагаєтеся видалити? Таке сновидіння інтерпретується абсолютно по-різному. Якщо вдалося позбутися прийшов в непридатність зуба, то в реальності зумієте подолати всі перешкоди і пережити неприємності, не дають вам спокою вже давно.

З іншого боку в Сучасному соннику сказано, що того, хто витягнув у нічних мареннях непридатний різець самостійно, належить пережити хворобу дитини. До того ж велика ймовірність сварок і конфліктів у сім’ї. Помітити уві сні, що ураженими виявилися і корінні і передні теж погано. Вся ваша рідня і найближча і далека, разом налаштується проти вас. Так, що допомоги чекати від родичів не доводиться. Вони роздратовані вашими недавніми рішеннями або діями. Хто знає, може бути не до вподоби ваш обранець (обраниця), або професія, якій ви присвятили себе?

Але не все так погано, з расшатанным зубом уві сні! Передбачають, що видаливши такий, ви миттю розпрощаєтеся з тяжкими думами, не давали спокою останнім часом. А якщо уві сні відчули, що відразу кілька передніх зубів пошатываются, то в дійсності можете зустріти людину, яка стане хорошим другом.

Витягнути самому в сні розхитаний різець — можливо діти захворіють. Якщо ж порушено повністю всі зуби — чекайте сімейні проблеми з близькими, непорозуміння, скандали.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: