Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зустріч до чого сниться?

Сонник зустріч до чого сниться?

Зустріч тлумачення сонника

Зустріч

У сновидінні відбуваються самі неймовірні речі. Наприклад, побачення з людьми, які знаходяться далеко. Або навіть з тими, кого вже немає в живих. До чого можуть снитися зустрічі? Що означають такі сни, і як їх правильно розшифрувати? Сонник рекомендує звернути увагу на всі деталі пригрезившегося сюжету. Іноді саме від них залежить точність передбачення. Товариші

Бачити уві сні зустріч зі старими приятелями, означає, що ви насправді зберетеся разом. Тому сонник пропонує заздалегідь підготуватися до заходу. Навіть якщо воно не відбудеться, ваші зусилля не пройдуть дарма.

Вам стануть відомі найсвіжіші плітки, ось до чого сниться зустріч з подружкою, стверджує у своєму соннику Симон Канаит. Він же пояснив, що якщо ви побачилися з одним, — наближається радісна подія. Вважається, що зустріч з представником чоловічої статі сприятливий знак. Він передвіщає успіх у справах, просування по службі.

У найвідданіших друзів іноді виникає духовний зв’язок. Буває так, ви сумуєте за товариша, і тоді у сні зустрічаєтеся з ним. Таке бачення цілком може бути віщим — ви зберетеся разом наяву. І здивуєтеся тому, що ситуація, деякі слова і фрази, повторюють те, що ви бачили, чули уві сні.

Тлумачення сну про зустріч зі знайомою залежить від емоцій, випробуваних в сновидінні. Якщо ви мирно, люб’язно розмовляли з цією дамою, то чекайте приємних сюрпризів від домашніх. Після контакту залишився неприємний осад? У такому разі пригадайте, немає незавершених справ, невиконаних обіцянок. Не варто відкладати їх в «довгий ящик», інакше замучить совість. Приятелі зі шкільної лави

Якщо дізнаєтеся, до чого сниться зустріч з друзями дитинства, то не допустіть серйозних помилок у своїй поведінці. Виявляється, такий сюжет може характеризувати вас як вкрай наївну, навіть інфантильну особистість. Часом вас не сприймають як серйозного, дорослого людини. Щоб виправити ситуацію, не поспішайте з оцінками висновками. Будь приймайте рішення, зваживши всі за і проти. Не соромтеся звернутися за порадою і підтримкою до старих друзів.

Приснилося, що зібралися разом з однокласниками? Езотеричний сонник, в такому випадку, попереджає: доведеться згадати про гріхи давньої молодості і виправляти допущені помилки або платити за рахунками.

Цікаво, що сонники інтерпретують сон про зустріч школярів, в залежності від панувала на ній атмосфери. Якщо ви з однокашниками розмовляли стримано, спокійно, без явного інтересу, то в дійсності, зумієте виплутатися із самої складної ситуації. А якщо веселилися, після пробудження, доведеться туго.

Бачити уві сні, як поспішайте на вечір випускників, означає, що ви досягли вже фінансового благополуччя, пишаєтеся досягненнями, значить, цілком обґрунтовано, тепер мрієте про славу, почесті.

В сонник Цвєткова пояснюється, що якщо збори однокласників приснилося нинішнім учням, то для них це порожній сон, не має значення. А ось для тих, хто давно отримав атестат про освіту, сновидіння — відображення туги за безтурботному дитинству.

Знайомство з цікавими, впливовими людьми, ось до чого сниться зустріч однокурсників. При цьому такий сюжет обіцяє протекцію і вигідну посаду.

Романтичне рандеву

Між коханцями все скінчено, почуття втратили колишню силу, ось до чого сниться, згідно Міллеру, романтична зустріч молодим людям. Втім, якщо дівчина захоплена фантазіями, то побачення з коханим у нічних мареннях, є лише продовження романтичних думок наяву. Так що немає причин для занепокоєння!

Сновидцам зрілого віку сюжет про побачення, пророкує успіх і благополуччя. Справи підуть у гору у жінки, котра спостерігала такий сон. А чоловік, якому снилося рандеву з підкорила його серце дівчиною, може, сподівається на взаємність.

Якщо уві сні вас звела доля з людиною, якого колись любили, то в реальності ви до цього часу переживаєте з приводу того, що не зуміли зберегти відносини.

Приснилося, що зіткнулися з колишнім хлопцем, тоді наяву вас чекає несподівана зустріч. Коли колишній хлопець просить пробачити його, то це знак, що він і насправді переживає через розставання зі сновидицей. Якщо уві сні колишній кавалер активно доглядає, намагаючись повернути колишні почуття, це означає тільки неприємності наяву. Згадали, що під час побачення з «колишнім» уві сні зуміли надати йому, це добре — дуже скоро у вас з’являться нові щасливі стосунки з гідним юнаків.

Як пояснює Фрейд, до чого сниться зустріч з колишньою коханою? Знаменитий психіатр, в соннику, дає наступний коментар: почуття сплячого до колишньої пасії ще живі й сильні. Крім того, у нього є шанс повернути колишню прихильність дівчини.

У Хассе свою думку з приводу снів про побачення колишніх коханців. Він пише, що зустрітися з колишньою дівчиною і відразу ж посваритися — поганий сигнал. Можливо, зрада з боку людини, якій сновидець повністю довіряє.

Побачення з небіжчиками

До чого сниться зустріч з небіжчиком? Сонники трактують цей сюжет, як попередження про проблеми зі здоров’ям. Щоб сновидець заспокоївся, самопочуття покращилося, йому варто відвідати храм або відвідати могилу, побаченого уві сні людини.

Приснилося, як розмовляли з померлими родичами? Значить, ви в реальності сумуєте за цим людям. Коли вдова бачить колишнього чоловіка уві сні, їй дається порада — не поспішайте з новими відносинами. Ви не готові до них фізично, морально. Коли сниться померлий батько, то підсвідомо шукайте у нього підтримки чи поради. Прокинувшись, зберіться з силами, у вас вистачить розуму і енергії впоратися з будь-якими проблемами самостійно.

Дивні ситуації

Сонник пропонує загальну загадкову трактування: той, кого ви бачите при зустрічі в сновидінні, є відображення вашого власного «я». Це побачення з самим собою.

Так якщо ви зуміли в сплячому стані домогтися аудієнції у свого кумира, то наяву ваш шлях до слави буде довгим і тернистим. Коли ж потрапили на прийом до глави держави, то незабаром познайомитеся з важливим і впливовим людиною.Потрапити під каблук владної, жадібної дами, ризикують в життя ті, хто побачив у сні самого Бога. До чого сниться зустріч в незвичайній обстановці, наприклад, в літаку, в поїзді? Згідно соннику цей бачення може передувати серйозних змін в житті сновидца. Його чекає поїздка, несподівана звістка й інші сюрпризи.

Ви постійно боїтеся спізнитися, не встигнути щось зробити, ось чому навіть уві сні переживаєте з-за зірвалася, відбулася зустрічі.

Черговий крок у кар’єрі, ось до чого сниться зустріч на сходах. Але якщо хтось обігнав або завадив вам піднятися на наступний щабель у сні, і наяву це суб’єкт буде сильним суперником або конкурентом, попереджає Міллер. Зустрітися на мосту — чудовий знак, що символізує успішне завершення важливого заходу.

Ялинка і дзвін келихів з шампанським, означає, що у сні ви святкуєте зустріч Нового року, яка наяву обіцяє вам багатство і процвітання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: